Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha a sebész azt...

Mit jelent, ha a sebész azt mondja anyajegy leszedésnél, hogy aortát ért?

Figyelt kérdés
Aztán hozzáteszi, hogy tüdő..Létezik, hogy éreztem, ahogy lüktetve spriccel a vér a hátamból? Ezt a fajta vérzést mennyire nehéz elállítani?
2015. jan. 8. 12:13
 1/7 Kései Sirató ***** válasza:
az aorta a legnagyobb ütőér, talán csak karcolta.. ha elvágta, akkor közvetlen életveszélyben voltál. Jó, hogy megmentettek és élsz! ha a tüdődbe beleszúrt, az magától meggyógyul
2015. jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó pár percig nyomkodta erősen és ütemesen, és éreztem, hogy tocsog a hátam a vérben..Hát lényeg, hogy túl vagyok rajta..
2015. jan. 8. 13:04
 3/7 anonim ***** válasza:

anyajegy leszedésnél???

kit akarsz ezzel a kérdéssel szivatni?

az aorta bent van a gerinced előtt, az anyajegy pedig a bőrödön.

2015. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát pedig ő mondta a másik orvosnak,hogy aortát ért,nem én találtam ki..mire a másik kérdezte, hogy olyan mélyen vágtál? Nem értek hozzá, én is meglepődtem rajta..
2015. jan. 8. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:

ne haragudj de ne nézz hülyének, az aorta a gerinc előtt van.

az az előtte.

tehát vagy átvágta a gerincedet teljes szélességében ha hátulról vette le az anyajegyet, vagy pedig ha előről akkor kiszedte az összes belső szervedet és úgy jutott el a gerincedig hátra az aortádhoz.

és azt mondod vegyem komolyan?

2015. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerinted mi értelme lenne egy ilyen kérdést kitalálnom? Tényleg csak azt mondom, amit hallottam, elhiszem neked, hogy nem így van, de meg mernék esküdni rá, hogy ezt mondta.
2015. jan. 8. 20:24
 7/7 anonim válasza:
Teljesen kizárt, hogy aortát érjen, max. artériát, de anyajegy eltávolításnál szerintem még ez is elég extrém esetnek számít.
2015. jan. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!