Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rosszul lettem, de mitől...

Rosszul lettem, de mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Hirtelen megszédültem,és éreztem hogy muszáj lesz lepihennem. 2 barátnőmmel voltam együtt és még szerencse hogy pont hazafelé tartottunk.Egyre rosszabb volt,még jobban szédültem,fáj a feje,olyan volt mintha bizseregne,aztán a fülem is elkezdett zúgni meg sípolni,végül már olyan rosszul voltam,hogy elsötétedett minden és nem láttam semmit,a lábaimba pedig nem volt erő és csuklottam össze.Régebben többször is előfordult ilyen,ekkor vérvételre küldött el csak a háziorvosom,de semmit nem mutatott ki.Utoljára kb 5-6 éve volt velem ilyen,azóta semmi hasonló,ezért sem értettem mitől lehetett.Arra gondoltunk,hogy talán leesett a vérnyomásom,de nekem mindig is alacsony értékű volt,100 körüli érték vagy annál alacsonyabb.Valaki esetleg aki járt már ugyan így,vagy csak tud erről valamit,megosztaná velem?
2015. jan. 8. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:

mennyit ettél ma?

lehet hogy leesett a vércukorszinted :S

2015. jan. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is alacsony vércukorszint.
2015. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,erre is gondoltunk,pedig nem sokkal előtte ettem.Nem vagyok egy nagy étkű,de nem volt kevesebb,mint amennyit szoktam.
2015. jan. 8. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!