Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Benőtt köröm, vadhús? 13/L

Benőtt köröm, vadhús? 13/L

Figyelt kérdés

sziasztok!

mind a két nagylábujjamon vadhús van. ilyenkor mit kell csinálni? otthon ellehet tüntetni? már nagyon fáj .. félek sebészetre menni még anyukámnak se szóltam erről! mit csináljak?



2015. jan. 9. 20:50
 1/6 anonim válasza:
Szólj az anyukádnak.
2015. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt házilag nem lehet megoldani. Döntsd el, hogy bevállalsz-e egy egyszeri megpróbáltatást, vagy az életed végéig tartó gyötrelmet választod inkább.
2015. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is ez volt ilyenkoromban. Fogtam az ollót és kivágtam a vadhúst. Pár év után elmúlt, de addig óvatosan vágtam a körmöm, hogy ne jöjjön elő.
2015. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy kivágod otthon, vagy irány a sebészet. Ígyis-úgyis fájni fog, de ne keseredj el, van ilyen.
2015. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne félj,nincs okod rá.Szólj anyukádnak,és menj el orvoshoz.Hidd el semmit nem fogsz érezni,és mégis szakszerűen fognak ellátni.

Általánosban az egyik barátnőm járt így,neki is orvos vágta ki,és egyáltalán nem fájt neki,aztán a suliban még menőzni is próbált vele,hogy ő milyen bátor...:D

2015. jan. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szólj anyudnak,mert ha nem kezeled könnyen elfertőzik és az még kellemetlenebb,hidd el,én másodjára voltam sebészeten épp most is gyógyulgatok,ki lehet bírni,mi is mindent elkövettünk annak érdekében,hogy az operációt elkerüljük de sajna semmi értelme nem volt,mi első perctől kötözgettük mert nekem mindkét alkalommal gennyezett de mikor már ládtuk a vadhúst elvesztettük a reményt,a dokim is azt mondta,hogy ha már vadhús van onnan nincs kiút csak a szike segít.Kitartás !
2015. febr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!