Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hallottál már az Easygroup...

Hallottál már az Easygroup által értékesített ezüstszálas gyógytalpbetétről? 7 ezer Forintba kerül, szerinted segítene? Én kételkedem, részletek:

Figyelt kérdés

Kicsit aggasztó, mert telefonon rendeltem meg, viszont a céget vagy a terméket nem is találom az interneten.

Easygroupnak hívják magukat, és én csak Easystepet találtam. Tényleg nem lehet már egyáltalán bízni a telefonos üzletekben?

Köszi a véleményeket.



2015. jan. 12. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Nyilván hülyeség. Egyáltalán minek rendelted meg?
2015. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
"Tényleg nem lehet már egyáltalán bízni a telefonos üzletekben?"-nem is lehetett sosem.
2015. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az általad írt cégről nem hallottam, de ismerem viszont ezüstszálas zoknit, és az tényleg azt tudja amit hirdetnek róla. Kicsit régebbről ismerem, de szerintem most is 2ezer alatt lehet az ára, tehát a 7ezer szerintem irreális, ha csak mint talpbetét nem tud olyat, amit egy zokni nem tudhat. Ilyen harántemelő, vagy egyéb funkcióra gondolok, bár az a gyanúm nem erről van szó.
2015. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért rendeltem meg, mert visszafizetési garanciát ígéret hozzá, miszerint átvétel után két héttel felhívnak, hogy elégedett vagyok-e, és ha nem, akkor visszajön a futár, kifizet és elviszi.

Igen a zokni még ma is 2 e Forint körül van.

Ó ez a talpbetét annyi mindent tud, hogy bele sem fognék a leírásba...

2015. jan. 12. 17:05
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
3-as vagyok újra: Tuti átvertek, gyorsan rákerestem termékek alapján, zokniból 1500 körüli az átlag ár 3-4ezer körül a legdrágábbak vannak, amik speciálisan cukorbetegeknek is ajánlott, a talpbetétek pedig olcsóbbak a zokniknál, úgy ezer körüliek. Természetesen ezüstszálas termékekről beszélek.
2015. jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi a segítségedet!

Szerdára érkezik a futár, és utánvéttel kell fizetni, tehát kp-ban a futárnak. Lemondani esélytelen, mert nincs számom.

De nem írtam alá semmit, szóval ha elküldöm a futárokat akkor még jók vagyunk, nem? :D

Más terv?

2015. jan. 12. 17:18
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem tehetnek mást, minthogy visszakullognak vele.
2015. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Akkor jó.

Köszi a választ! :)

2015. jan. 12. 18:39
 9/12 anonim válasza:
46%

Az Easy Grouptól soha senki ne rendeljen semmit!


Sajnos hiába akarnád lemondani a rendelést, nem lehet őket elérni sem telefonon, sem a honlapjukon feltüntetett emailen. Ha megrendelted a terméket, akkor nem is azt küldik, amit kértél. És ha nagy nehezen sikerül is elérni őket, hogy reklamálj és visszakérjed a pénzed, akkor sem látod viszont a pénzt, csak újabb posta költség szakad a nyakadba.

Amúgy övék az izületdoktor.com cím is.


Nagyon tisztességtelen cég!!

Vigyázzatok Velük!

2016. márc. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
itt van 1400 forintért, nem kell költekezni: [link]
2016. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!