Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2,5hónap alatt kialakulhat a...

2,5hónap alatt kialakulhat a cukorbetegség (1számú, amelyik általában gyerekeknél/kammaszoknál jelentkezik)?

Figyelt kérdés
Nekem elég sok tünetem van..és már többen is mondták h nagy rá a valószínűség..majd elmegyek megnézetni..(vérvétel). Viszont volt nekem május vége és junius elee fele 1 vizelet vizsgálatom..És az nem mutatott ilyet..vagy pár hónap alatt is ki tud alakulni?
2008. aug. 20. 01:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Mielőtt bármire is következtetnél kérj egy vércukor vizsgálatot. Aztán meglátod. Ahhoz,hogy rövid időn belül kialakuljon nagyon súlyos állapotnak kell lennie, pl egy elég súlyos hasnyálmirigy gyulladás, amit nem hordasz ki csak úgy, mert az iszonyatosan fáj.
2008. aug. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!