Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Marihuána okozta hatásról?...

Marihuána okozta hatásról? Kérlek.

Figyelt kérdés
Van egy barátom, ő 4 évig benne volt egy elég kemény életben, de fél éve kiszállt és azóta tiszta. Azt szeretné kérdezni, hogy mikor kiszállt, azt mondta pánikot érzett, mikor utoljára szívott (2-3 alkalommal az utolsó pár napban még akkor). 180 körüli szívverést, nehéz légzést, és pánikot érzett, ami rádobott az egészre. Az a kérdés, hogy tudna megnyugodni? Mit kéne tennie? Azt mondta addig minden nap reggeltől estig tolta, de akkor sose volt ilyen. Ja, és volt teljes kivizsgáláson, semelyik szervének nincs baja, szóval nem szív-tüdő beteg. Fontos lenne, hogy hogy lehet úgy szívnia, hogy ne legyen rosszul, és még most is pánikot kap azóta is, ezért szeretné újra csinálni, hogy megszabaduljon ettől a félelemtől. (azóta nem tud idegileg megnyugodni, attól a halálfélelmétől).

2015. jan. 13. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Pánikbajodra írass ki Frontin-t.
2015. jan. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igyekszem....

Az a baj hogy ez állandóvá vállt.

2015. jan. 13. 02:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pánikrohamot kapott. Ritka, de előfordul, bár amikor a fűről beszélnek soha nem említik, mindig csak a jó oldaláról beszélnek.


Én többször szívtam már haverokkal, többnyire többen osztoztunk egy jointon, vagy kisebb házi bongból szívtunk, és soha nem éreztem nagyon beszívva magam, inkább csak könyebben nevetgéltem, balassultam.. még úgy is.. de konkrétan nem éreztem semmi intenzív érzést, még ha ittam rá akkor sem...

Aztán egyszer, havernál voltam, és megkínált, ott viszont nem joint volt, vagy hagyományos bong, hanem gravity bong, (ha nem tudod keress rá neten), 2 nagy 2 literes flakonból volt csinálva, szóval egyszerre sok füst volt benne. Meg is szívtam, 2x egymás után.. és ami utána történt... úgy kezdődött, hogy elkezdett fájni a torkom (ugye ez normális a fűtől, meg aztán én nem dohányzom aztán nem vagyok rá megszokva), és ez odáig fajult hogy ültem a széken, és elkezdtem beképzelni hogy tuti bedagad a torkom, megfulladok stb, és elkezdtem rosszul lenni.. kementem a teraszra lélegezni, vizet ittam, nem változott semmi.. csak úgy éreztem hirtelen mintha be lennék rúgva, tehát a látásom olya volt mintha már 5-6 felest megittam volna, de ami a legrosszabb volt, hogy érzéki csalódásaim voltak (remélem jól fogalmazok), tehát folyton olyan dolgokat éreztem, ami nem történik meg, fájt a hasam ,aztán a torkom, úgy éreztem nem kapok levegőt... és nem tudom megmagyarázni, de ilyen hullámzást éreztem a torkomtól egész a lábaimig, ami egy idő után átment fájásba, és konkrétan fizikai fájdalmat éreztem, kiáltottam is a fájdolomtól és kértem a haverokat hogy hívjanak mentőt.. ők meg persze nem hívtak, röhögtek, szóval a legroszabb az volt hogy én azt gondoltam, hogy tényleg vmi bajom van, alergiás reakció vagy vmi, ők meg azt hiszik csak be vagyok szívva és ezért nem segítenek..... de az eszemet szerencsére nem veszítettem el, és végig sejtettem, hogy vmi pánikreakció féle lehet ez... aztán úgy 15 perc után sikerült megnyugodnom, de még úgy 3 órán át éreztem a hatását, és még mindig itt-ott olyasmit éreztem h nem kapok levegőt (de a valóságban nem volt nehézség a légzés)... szóval akkor, amíg még éreztem a hatását, persze azt mondtam magamnak hogy soha többet.. de utána már másnap is inkább úgy gondoltam rá, hogy ilyet, ehhez hasonlót még soha nem tapasztaltam, és hát egyszer élek szóval minnél több dolgot meg akarok tapasztalni...


Nah, ezután megint többször volt, hogy szívtam jointot, szintén haverokkal, ugyan az a hatás mint máskor.. De persze mivel megint ugyanabba az állapotba szerettem volna jutni, és hozzájutottam fél gramm fűhoz, gondoltam kipróbálom megint.

Tehát csináltam csináltam otthon gravity bongot (jointot nem tudtam tekerni, és ez minősült a legegyszerűbbnek) és szívtam is belőle úgy 3-4x, (0,7l-es flakonból), kb a fél gramm fűnek a 1/8-át használtam , szóval úgy gondoltam az szinte semmi, mert máshol olvastam h 1 jointhoz használjak legalább fél grammot, mert anélkül gyenge.. viszont ami történt az megint érdekes volt... Először is 3-4 szívás után még mindig volt egy kevés fű a bongban, és készültem is hogy elszívom, de eleve kapart kicsit a torkom, szóval gondoltam várok. Ezért elkezdtem a neten olvasgatni, ekkor még nem éreztem semmit. Nem is tudom mire kerestem rá, de valahogy eljutottam egy pánikrohamot leíró cikkhez, (eszembe sem volt h erre keressek rá), és ahogy olvastam a tüneteket, hirtelen (amennyire hihetetlen) egyszeribe beütött a fű. Ezt megint úgy képzeld el, hogy full józan vagy, aztán nem egyik percről a másikra, hanem az egyik pillanatról a másikra olyan mintha 5 felest megittam volna. Viszont a durva része megint azok az érzéki csalódások voltak, viszont nem tudom hogy ez pánikroham e, de nem hiszem, mivel az előző tapasztalataimból tudtam, hogy semmi bajom nem lesz, és mégis olyan dolgokat éreztem amik nem történnek meg, megint éreztem a hullámzást és nagyon kellemetlen volt... amikor a kezemet a mellemre tettem, éreztem hogy dobog a szívem mint az állat, ezért hogy ezen segítsek, elkezdtem lassan lélegezni, hogy lenyugtassam a testem, sikerült is és jóval enyhültek az érzéki csalódásaim, viszont még mindig ott voltak... aztán lefeküdtem az ágyba, lehunytam a szemem és folytattam a lassú légzést.. ez segített a legjobban.. ekkor úgy gondoltam, hogy ez kellemetlen, és rám nem úgy hat a fű mint másokra, szóval nem fogom ezentúl használni....

Aztán viszont eszembe jutott, hogy azt még kipróbálom, milyen érzés így maszturbálni... és hát végülis ez az egyetlen ok ami miatt tovább fogok kisérletezni vele, mivel olyan jó még soha nem volt. Valahogy úgy éreztem, hogy százszor jobb, és nem csak az élvezéskor volt orgazmus érzésem, hanem végig a folyamat közben, végig olyan volt mintha orgazmusom lenne. (megjegyzem 20/F) És ami a legmeglepőbb, hogy azt hittem 1 perc alatt elmegyek, viszont pont ellenkezőleg, valahogy nagyon sokáig bírtam, (ami hát nem annyira jellemző rám :/ ) és egy pillanatra meg is ilyedtem ,hogy nem tudok elmenni... aztán persze sikerült és nagyon jó volt :D .


Nah szóval ez az egyetlen ok ami miatt tovább fogok vele kísérletezni.. legközelebb most azt fogom csinálni, hogy megint készítek egy gravity bongot, és szívok belőle, de most először csak egyszer, és várok amíg nem érzem hogy lesz vmi hatása, és csak utána szívok mégegyszer. Aztán meg kipróbálok egy csomó más módszert, ahogy a fűt el lehet szívni..



Nah, ennyi lenne, bocs hogy regényt írtam, de még sehol nem beszéltem erről...


Röviden a válasz: pánik rohamot kapott, valószínűleg azért mert egyszerre szívott (egy szívással, pl nagy bongból) sokat, míg valszeg mások több kicsi szívással fogyasztotta (mint a jointnál szokás

). (szokták úgy is mondani, hogy átszívta magát)

2015. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs a cifra fogalmazásért, úgy írtam, ahogy eszembe jutott, és nem ellenőriztem küldés előtt.
2015. jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ak27 válasza:
hát a pánikroham ? az nagyon sok mindentől függ , fajtája , THC tartalma , és ahogy az előttem lévő írta , a túl gyors szívás , lehet hogy másik fajtával kéne próbálkoznod , vagyis a haverodnak , olyat próbáljon , aminek egy kicsit kisebb a THC tartalma , és az attól is függ hogy Indicát vagy Sativát szívott.
2015. jan. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!