Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Listerine szájvíz nektek bevált?

Listerine szájvíz nektek bevált?

Figyelt kérdés
mert nekem marja a nyelvem
2010. febr. 6. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Még nem próbáltam.
2010. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én most néztem a DM polcán a 2 féle Listerine szájvizet,megfordítottam,és mikor láttam,hogy van benne alkohol,már tettem is vissza a polcra.Soha nem használok alkoholos szájvizet,ezért nem vettem meg.Maradtam a már kitűnően bevált Meridol fehér-kék műanyagflakonos szájvizemnél(persze,mit nézegetem a másikat,mikor a Meridol jól bevált-hát mert nőből vagyok,szeretek néhanapján kipróbálni újat)de jól tettem hogy nem tettem.A Meridol annyira bevált,és olyan finom,hogy igazából nem is kéne hogy kiváncsi legyek más márkákra...
2010. febr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sok fogorvos állítja az ellenkezőt....az enyém pl.azt tanácsolta,hogy mindig ellenőrizzem,hogy tartalmaz-e alkoholt,és ha igen,ne vegyem meg.Csak alk. menteset vegyek.Én betartom amit mond inkább.
2010. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam, a zöldet(most nem jut eszembe a neve). Nekem is marta a nyelvem, de jó íze van, sokáig friss érzést ad. Egyébként Én is a Meridolt használom, nagyon finom, és jót tesz az ínynek; maradok annál. Próbáld ki!
2010. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is átkozottul marta - első néhány alkalommal kb. 5 másodpercet bírtam, és kiköptem. Épp olyan érzés volt, mintha sósavval öblögettem volna, majd' megőrültem.

Most már kissé hozzászoktam. De utána folyik a nyálam, mint egy veszett kutyának...

2010. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Azt mondta a fogorvos, felesben lehet higítani!
2010. dec. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Miért nem jó az alkoholos szájvíz?
2011. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyetlen érv van az alkoholos szájvíz ellen.

Az hogy kiszárad tőle a szád.

De a listerinetől nem fog az tuti, nekem folyik tőle a nyálam rendesen :D

2012. febr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
és ha alkoholos akkor azt a szonda is kimutatja??
2012. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem is marta első két alkalommal a nyelvem, ma volt a harmadik alkalom, hogy használtam (tegnap vettem), de most így a harmadik nem volt olyan kemény, mint a tegnapi kettő. Amúgy mindhárom alkalommal kibírtam a fél percet. Habár az első volt a legkeményebb, akkor folyt is a könnyem rendesen, de eddig nekem bevált. Amúgy én a kék Coolmint Listerine-t használom.

Szerintem nem jó az, ha hígítjuk vagy utána öblítjük a szánkat, szerintem akkor nem lesz jó.

2012. ápr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!