Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni richteres dobozt?

Hol lehet kapni richteres dobozt?

Figyelt kérdés
Reklámokban láttam a richteres dobozt, kerestem de nem találtam neten. Azért kell mert külföldre megyünk nyaralni és ott nehéz gyógyszert kérni és úgy láttam hogy abban minden benne van és könnyebb is dobozba vinni és csak elrakni mint szedegetni össze hogy ez hol van és az hol van. Ha valaki kb. árat is tudna mondani azt megköszönném.
2015. jan. 14. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehol, az csak reklám. Mintha otthon csk richteres gyógyszerek lennének.
2015. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez aranyos.:) Biztos gyógyszertárakban is sokan érdeklődnek miatta ezért bennevan a pakliban,hogy kijönnek vele. De gyógyszereket elég valószínűleg akkor sem fog tartalmazni. Ha mégis, valószínűleg mintha megvennéd mindegyik gyógyszert külön + a doboz áron lesz.(esetleg kicsivel olcsóbb)
2015. jan. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MoSzat86 válasza:
2015. febr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Érdesem az RG kommunikációs osztálynak is írni!
2015. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!