Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor kell felkeresni (ha fel...

Mikor kell felkeresni (ha fel kell egyáltalán) az orvost lábszag miatt?

Figyelt kérdés
A párom lábszaga horrorisztikus. Munkavédelmis cipőben dolgozik, direkt pamut (jó minőségű) zoknit vesz fel. A házi praktikák már nem segítenek. Eleinte bevált a szódabikarbónában áztatás, de ma már az sem segít. Fürdés után is már nagyon messziről is érezni a lábszagát. Persze nem azt mondom, hogy nem lehet vele együtt élni (nehezen, de meg lehet szokni), de nem tudom, hogy normális e? Mármint van e egy pont amikor már szakembert kell felkeresni?!

2015. jan. 15. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Canestein krémet próbáltátok már, ezzel kellene bekenni esténként egy ecetes lábáztatás után. Reggel pedig lábhintőporral beszórni a lábát, gyógyszertárban kapható lábszag elleni hintőpor.
2015. jan. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hùsevèst vissza kell fognia,mert a bomló fehérje kipárolgàsa

iszonyatos szagú! Pláne,ha nem emésztõdik meg rendesen.

2015. jan. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Akkor is jó a canesten krém, ha nem gombás a lába? Mármint semmi erre utaló jele nincs.


2. válaszoló: A húsevésről mint kiváltó okról én is olvastam, de az az igazság, hogy hetente 1x eszik husit, és akkor is csirkét normális mennyiségben. Ezt én nem gondolnám soknak.

2015. jan. 15. 09:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, próbáljátok ki pár napig, nekem sem látszott rajta még gomba, de amikor egy ideig kenegettem, elmúlt a szag.

Nekem nylon harisnya hordásakor volt ilyen.

2015. jan. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!