Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lábszag ellen mi a legjobb...

Lábszag ellen mi a legjobb praktika?

Figyelt kérdés

Nyáron is balerinacipőben járok, mert csúnyák a lábujjaim. Indulás előtt mindig lábat mosok, utána pedig NaturLand hintőport teszek a talpamra és a lábujjak közé, illetve a cipőmbe. De ez sem ér semmit, pár óra múlva ugyanúgy érzem a lábszagot, ha leveszem a cipőmet. :(


Van esetleg valami tippetek?



2014. aug. 7. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
dettó én is így vagyok,nekem az Isana spray jó rà!
2014. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Szellenteni kell! Az majd elnyomja a lábszagot! Amúgy meg vannak fétisiszták, akik imádják. Lehet, hogy pénzt is kereshetnél vele.
2014. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van tippem! Ápold a gombádat. Elég jó, ám nem kevésbé drága szerek vannak, amivel kiirthatod. Ugyanakkor lábbűzre is nem egy készítmény van. Használd. Bár az igazi az lenne, ha szellőzne a lábad. Ki fog inni így a cipőcskédből pezsit? :)
2014. aug. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem gombás a lábam. Ápolom is, ha elolvastad volna rendesen a kérdés alatti mezőt, láttad volna. Az első válaszadónak köszönöm! :)
2014. aug. 7. 15:27
 5/9 xeniah ***** válasza:

Nem tudom, konkrétan mit értesz balerinacipő alatt. Ha teljesen zárt (a cipő orra is), az sem gond, csak legyen valódi bőr. Ellenkező esetben csinálhatsz akármit, nem tűnik el a szag. Én csak valódi bőrt vagyok hajlandó hordani, azóta nincs gondom a lábszaggal. Vannak olyan cipők is, amik zártak, de lyukacsosak, azok jobban szellőznek, mint pl. ez itt:

[link]

De ezt konkrétan nem ajánlom, mert ez nem bőr. Legyen kívül-belül valódi bőr a cipő, borsosabb az ára, de megéri.

2014. aug. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ami nekünk bevált,az a szódabikarbóna.Hidd el,ha valaki,hát én tudom,mi az a lábszag. A párom lába olyan volt évekig,mint a rohadt karalábé. Bármilyen tuzi cipőt és zoknit hordhatott.Aztán egy este láttuk a Barátok Közt-ben,hogy Vili bá' ezt használja.

Nyugodtan vegyél egy zacskóval (kb 80 Ft),nem nagy beruházás. Szórj a cipődbe egy keveset (kb 1 teáskanálnyit) és soha többé nem érzed a kellemetlen szagokat. :-)

2015. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elképzeltem hogy nem mosol mindig lábat indulás előtt kérdező hanem csak hagyod hogy legyen jó kis izzadás szaga aztán ha érzed a szagot az sem zavarna! 🤩🤩🤩🤩
2023. máj. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát a rohadt karalábé lábszaghoz képest semmi a jó kis balerinás izzadás! 🤩🤩
2023. máj. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#2 hát igen vannak akiknek bejön a lábszag úgy ahogy valakinek a punciszag és a fingás is! 🤩🤩😀😀
2023. máj. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!