Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az Erigon szirup alkalmas...

Az Erigon szirup alkalmas rekrációs használatra?

Figyelt kérdés

Egy csoporttársam issza állandóan, de szerintem az Erigonban olyan kevés a kodein, hogy az egyáltalán nem alkalmas rekreációs célú felhasználásra. Plusz mivel segédanyagként sósavat tartalmaz, gondolom nem túl egészséges túlzásba vinni a használatát.


Valaki aki ért a gyógyszerekhez, tudja esetleg? Fontos lenne, mert nem szeretném azért ha mellettem esne össze.



2015. jan. 15. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Erigon egy köhögéscsillapító. Nem is értem, hogy jut eszébe valakinek állandóan fogyasztani.

A fogyasztás időtartamát egy hétben szokták maximalizálni az összetételében található anyagok miatt. Sem a beleknek, gyomornak nem tesz jót, sem a szívnek, sem a vesének.

Ugyanakkor nagyon sok más készítménnyel ütik egymást, méghozzá erősen, úgyhogy veszélyes állapotba is kerülhet, ha akár olyan fájdalomcsillapítót vesz be, amilyet nem kellene.

Az Erigon szedál is, így pl vezetni se szabad mellette.


Röviden: a barátod egy idióta.

2015. jan. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fájdalomcsillapító még hagyján, de benzókkal (Frontin, Rivotril) kombinálja. Nem nagyon lehet rá hatni, hogy nem fog száz évig élni az is biztos...
2015. jan. 15. 14:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Különböző belsőszerv-károsodásokkal akár már pár év múlva a kórházi ágyat fogja nyomni. Ha előbb nem alszik el a volánnál és száll bele egy fába.


Eleve hogy lehetne már valamit rekreációs célokra fogyasztani, ami mérgező hulladéknak minősül? Nevetséges.

2015. jan. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tramadol ***** válasza:
0.044mg van benne , 100x ennyi kéne a be álláshoz.
2015. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!