Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek első tetkónak ez...

Szerintetek első tetkónak ez mennyire kibírható? Nagyon szeretném! :-)

Figyelt kérdés

Olvastam már sok mindent a csukló tetkókról, van akinek nagyon fáj, van aki meg sem érzi. Tetoválás szempontjából még szűz vagyok, ez lenne az első. A fájdalomküszöböm szerintem nem olyan alacsony, volt hogy 3 napig fogfájással szenvedtem, mert nem tudott elvállalni az orvosom és egész jól bírtam a fájdalomhoz képest. Annál nagyobb fájdalmat még nem éreztem. Szerintetek mennyire bírnám? :-)

A kép: [link]



2014. dec. 19. 12:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy körülbelül mennyi idő egy ilyen minta?
2014. dec. 19. 12:44
 2/8 anonim ***** válasza:

Max 10 perc. És nem tom, nekem a csuklómon nincs...de mivel ott vékony a bőr, nem lehet kellemes, de a tetoválás nem egyfolytában fáj, úh kibírod.

Ja és egy tanács. Olyanhoz menj, aki BIZTOSAN TUD JÓL tetoválni, mert a csuklón nem olyan a bőr, mint pl a hason, karon stb és elfolyhat a festék!

2014. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez semmi, tényleg 10 perc alatt meglenne. Annyi idő alatt még a bőr sem zsibbad el szerintem. Kellemes nem lesz, de nem valószínű, hogy ordítanál a fájdalomtól (bezzeg gerinc mentén, huhúúú).

És igaza van az előttem szólónak, olyanhoz menj, aki tényleg jól tetovál.

Egy volt osztálytársnőm pont ugyanide a csuklójára tetováltatott egy kb. másfél centis szivecskét és úgy néz ki, mintha tűfilccel lenne megrajzolva és a bőr redőibe belefolyt volna a tinta...

2014. dec. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg max pár perc..vallásos vagy, azért tetováltatsz keresztet? Remélem nem csak azért, mert az milyen divatos, mert meg fogod bánni..
2014. dec. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindennel együtt max 20 perc, maga a tetoválási ideje 5-10 perc. Ára 5-8ezer ft.


Minden tetoválás fáj. Kezdeti időszakban nehezebb, de egy bő negyed/fél óra múlva már bizsergést éreznél csak. Mivel ez így hamar kész van, így csak fájni fog. Fogfájáshoz képest semmi. Nekem van csuklómon, ennél sokkal nagyobb, színes, az kicsivel több lehetett egy óránál, de meg sem éreztem.


Lánynak gondollak, szóval ha épp nem menstruálsz, akkor simán ki fogod bírni.

(bár szerintem valami szebb mintát választhatnál ;) )


Ha lenne kérdésed, privátban tedd.


Kellemes ünnepeket!

2014. dec. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sandra989 válasza:
Szerintem ha nagyon szeretnéd akkor kibírod.kicsi,hamar megy:) és szép
2015. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

10-15 perc maximum....:'D


Ezt még akkor is kibírnád, ha minimális lenne a fájdalomküszöböd :DD

2015. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a kontúr biztos egy kicsit csípni fog, de nem vészes :)

a színezés már nem lesz vészes, én nem éreztem akkor semmit, csak a kontúr volt egy kicsit szájhúzós.

bár nekem egy kicsit lentebb varrattam egy Om jelet, de hasonló vastagságú a bőr, szóval nagy különbség nem lehet..

2015. jan. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!