Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túlzott izzadás a hónaljon?...

Túlzott izzadás a hónaljon? Mitől lehet, és hogy lehetne orvosolni?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen, hogy bizonyos ételeknél kiver ott a víz, de nem csak ételeknél, hanem egyéb mozgást igénylő helyzeteknél. Nagyon rossz érzés, és hiába használok dezodort, "izzadásgátlót", attól csak MÉG nedvesebb leszek ott, pedig keveset teszek rá. Egyszóval ezek nem hatnak. Valami tuti tipp kéne. Lány vagyok, és szoktam fürödni, de sokszor fürdés után is kiver ott a víz és büdös leszek...
2015. jan. 19. 16:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Ú, azt még elfelejtettem, hogy mindegy hogy tél van, vagy nyár. Én télen is izzadok és nyári ruhába kényszerülök itthon.
2015. jan. 19. 16:48
 2/3 anonim válasza:
Szia, en is ilyen vagyok csak fiuban. Nagyon izzad a honom alja de szerintem az egesz testem is. Nagyon kellemetlen dolog, tudnek errol meg tobbet is meselni. Eleg regota kutatok a dolog irant, de egyenlore meg en se talaltam meg ennek a megoldasat. Borzaszto kellemetlen, mikor az ember elmegy a postara ra 10 percre meg mint akit egy vodor vizzel leontottek volna. Nyáron ez meg durvabb. Oltozkodes szempontjabpl meg csak olyan ruhat tudok felvenni tobbsegeben feketet, amin nehezen latszodik meg az izzadas.
2015. jan. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Neked se használnak a dezodorok? Én sehol máshol nem izzadok csak a hónaljamon, gondoltam már, hogy a túlzott zsíros ételek fogyasztása miatt, ami nem is hülyeség.
2015. jan. 21. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!