Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 napja be van dugulva mindkét...

3 napja be van dugulva mindkét fülem. Nagyon kellemetlen. Mit javasolsz, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
2015. jan. 19. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell menni.Ne próbálkozzál semmivel sem .
2015. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Orvos ki tudja mosni.
2015. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Orvoshoz minek menjek? Azért, hogy antibiotikumot írjon fel? Semmi bajom amúgy, csak a fülem van eldugulva. Akkor inkább iszok citromos teát, eszek lila hagymát és C-vitamint. Ez biztosan segít. De holnapra már szerintem jobb lesz.

Csak azért tettem fel a kérdést, hogy hátha kapok tanácsot, amivel azonnal meg tudom szüntetni a kellemetlen érzést.

2015. jan. 19. 18:47
 4/9 anonim válasza:
Azért menj, hogy ki tudja mosni fülmosóval különben begyullad és azzal sem lehet csinálni semmit. Hidd el tapasztalatból beszélek!
2015. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ennél jobb tanácsot senki sem adhat,mint amit itt kaptál.

Én is megpróbáltam magam megoldani,aztán úgy leba**ott az orvos,hogy alig álltam a lábamon.A

fűl kitisztitása nem fájdalmas .

2015. jan. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Annyira nem vészes éppen, de ha holnapra nem szűnik meg, akkor max. ügyeletre tudok menni, mert nappal dolgozom.
2015. jan. 19. 19:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Nátha miatt van bedugulva? Nekem amikor allergia miatt bedugult az orrom és a fülem inhaláltam vagy valami olyan erőset ettem, hogy kb folytak a könnyeim. Ez segített, utána rögtön ki tudtam fújni az orrom.
2015. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek nem is tudom mi a bajom, mert ez nem nátha. Nem kell orrot fújnom, illetve inkább erőltetem, hogy jöjjön ki valami. Gyógyszertárba mentem el, és fülcseppet kértem, Cerumina Gocce fülspray. Remélem ez segíteni fog. Bár már ma már jobb, most éppen nincs bedugulva, viszont napközben egész nap. :/ Holnapra kiderül jó-e ez a csepp...
2015. jan. 20. 19:04
 9/9 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, fül-orr gégészeten. 5 perc alatt megvizsgált. Annyit mondott, hogy fülkürt-hurutom van. Beszéltünk orrspray-ről, hogy azt kell majd fújnom, attól elmúlik a betegség...Erre elmegyek a gyógyszertárba, és kérem ezt Revicet "orrsprayt", hiszen ezt beszéltük a dokival. Mondja a gyógyszerész, hogy ebből csak tabletta van, meg szopogatós, de orrspray nincs. Hát néztem nagyot, még majdnem le is hurrogtam a nőt, hogy ne mondja már, hiszen most jöttem a kórházból, a fül-orr gégészetről. Hát sajnálja, de ezt tudja adni. Mondtam jó. Nos azóta eltelt 3 nap, és továbbra sem szűnt meg a füldugulás. Pedig infrázom, szedem ezt a gyógyszert. Szerdáig várok, és megyek magánrendelésre. :( Szép mondhatom. Ez a magyar eü. :(
2015. jan. 26. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!