Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Székrekedésem lehet? Vagy mi ez?

Székrekedésem lehet? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Három nappal ezelőtt szorulásom volt, és nem tudtam kinyomni a székletet. Másnap nem éreztem semmi különöset, csak azt, hogy híg a székletem, viszont tegnap reggel óta olyan érzésem van, mintha be lenne ragadva egy kevés széklet, de mellette meg ki tudok nyomni több kevesebb híg székletet. Tegnap este vettem be hashajtót, meg ettem aszalt szilvát, de csak annyi történt, hogy gyakrabban kell wc-re mennem (van amikor nem jön semmi, van amikor jön de csak híg) viszont szinte folyamatosan enyhe székelési ingerem van, ráadásul kicsit görcsöl a hasam. Mi lehet a bajom? és mi rá a megoldás? Még nem volt székrekedésem, ezért fogalmam sincs az milyen tünetekkel jár.

2015. jan. 20. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy beöntés lehet segítene. Ártani semmi esetre sem árt.
2015. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!