Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges a teherbeesés vagy...

Lehetséges a teherbeesés vagy más az oka a menstruációm késésének?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos késik a menstruációm. Szexuális együttlét már több mint egy hónapja nem volt. Védekeztünk, ellenőriztük az óvszert és nem szakadt ki. Kezdek megijedni, hogy terhes lettem. Igazából eddig még csak pár napot késett. Menstruáció előtt rosszullét jellemez és hasfájás, és ma egész nap ez ment. Úgy érzem meg kellene jönnie de mégsem jön meg. Utána olvastam a dolgoknak. Nemrég kezdtem el komolyan sportot űzni, ráadásul elég megterhelő. Stresszelek is egy ideje néhány dolog miatt. Légyszíves segítsetek. Szerintetek mi a gond? Nem hinném, hogy teherbe estem volna. Valami ami meghozná a mensimet?


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!:)



2015. jan. 20. 21:17
 1/1 M. Camila válasza:
Szerintem a nemrég kezdett sport és a stressz lehet az oka a késésnek. A megszokottnál nagyobb terhelésnek van kitéve a szervezeted, amit "fel kell dolgoznia". Szerintem ha hozzá szokik a tested ehhez, akkor beáll a rend. :)
2015. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!