Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor érdemes...

Szerintetek mikor érdemes tesztet csinálni? Rendszertelen a menstruációm, +-3-4nap. Az utolsó első napja december 20-án volt. Mindenhol mást írnak. Nektek mikor mutatta ki? Járt úgy valaki hogy először negatív lett neki?

Figyelt kérdés

2015. jan. 18. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem akkor még korai lehet. én a peteérés után 10 nappal teszteltem pozitívat, de mondjuk benne túltengett a hcg :D

én nem vagyok ellene a tesztelésnek, ha úgy érzed, bajod nem lesz tőle, de ha negatív, az még bármi lehet!

2015. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nem számít rendszertelen menstruációnak.

Amúgy én ovuláció után 14 nappal tesztelnék.

2015. jan. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok ellene a tesztelgetéseknek.

Rendelj internetről 20-30 db tesztet, potom 50 ft/darab áron és ha jólesik,tesztelgess.

Bár nekem már a 9.dpon kimutatta a teszt, utána is megcsináltam még vagy 5-öt.

Nem olyan nagy veszteség az pénz, ha megnyugszol tőle akár minden nap.

És ha jól számolom, akkor neked már eléggé esélyes,hogy kimutassa.

Ird majd meg, és hajrá! :-)

2015. jan. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem, negatív lett. Legrosszabb esetbe holnap megkéne jonnie. Ebbol meg lehet pozitiv szerintetek? Van ra esely hogy ket nap alatt valtozik?
2015. jan. 19. 06:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány naposak szoktak lenni a ciklusaid? Mihez képest +-3-4 nap?
2015. jan. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Általában 25.
2015. jan. 19. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!