Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiskorú vagyok és xanaxot...

Kiskorú vagyok és xanaxot szeretnék vásárolni. Recept nélkül kiadják nekem?

Figyelt kérdés
Szóval...16éves vagyok és és úgy érzem hogy Pánikbeteg vagyok...és szeretném kipróbálni a xanaxot hátha segit..de nem szeretnék erről senkinek se szólni, és nem tudom hogy ezt kiadják-e nekem vagy kell hozzá recept. Előre is köszönöm a válaszokat sokat segítenétek nekem.

2015. jan. 21. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


Nem, de nem azért, mert kiskorú vagy. A Xanax vényköteles szer. Ha nem akarsz vényköteles szert szedni, de nyugtalannak érzed magad, ajánlom a Sedatif PC nevű szert. Hatásos, és szabadon vásárolható.

2015. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
A Sedativ PC sz*rt sem ér. Tapasztalat. Ha tényleg beteg vagy fordulj orvoshoz.
2015. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A Xanax, Frontin stb. vitatott értékű, veszélyes gyógyszerek, amelyek alkalmazása csakis orvosi felügyelet mellett lehetséges, s még így is nagyobb bajt csinálhat, mint használ.

Miben merül ki a pánikolásod? Milyen a kapcsolatod a környezeteddel? A gyógyszer nem old meg konfliktusokat. Nem beszélget veled, nem ért meg, nem biztat és nem szid. Leghatásosabb támaszod a környezeted lehet.

2015. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Kedves 2-es!


Én az 1-es vagyok. Azért lassabban egy kicsit. Azt nem jelenteném ki, hogy az általam ajánlott Sedatif PC "szart se ér". Mikor én vizsgaidőszakban voltam, és szorongtam, nekem nagyon sokat segített. Inkább azt írtam volna a helyedben, hogy "nekem nem segített", hiszen neked lehet, hogy nem, de sokunknak meg igen. A kérdező egy 16 éves fiatal. Azért gondoltam, hogy esetleg kezdjen a Sedatif PC-vel. Ha nem elég, majd vált. De azt már orvos segítségével.


De igazad van, ajánljunk neki rögtön Seduxent, ami mellékesen szintén vényköteles.


Úgy "szeretem", hogy lepontozzák itt egyesek az embert, és még közvetve le is hülyézik, pedig nem ír hülyeségeket.

2015. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem én pontoztalak le és 100-ból 99 ember azt mondja, hogy szart sem ér. Kb. mintha cukorkát szopogatnál, semmi nyugtató hatása nincsen.
2015. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem többen is ajánlották. Ők nyilván jó szándékkal, nem kitolásból. + én is itt vagyok.
2015. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Misszabza ***** válasza:
Jó tanács.... ne akarj xanax-ot szedni... egy fél tabletta miatt a mentő vitt el(nagyon rosszul lettem, majd elájultam), rohadt erős a gyógyszer, csakis orvosi felügyelet mellett lehet csak szedni,önkényesen nem...hálistennek...Nem véletlenül,hisz halált is okozhat ha többet vesz be az illető mint amennyit a doki szigorúan megszabott...A Sedatif PC-t én is ajánlani tudom, nekem segített! Fiataloknál meg könnyebben hat.valamint az orbáncfű cseppet is próbáld ki mert az is nyugtató hatású természetes gyógynövényből készül. Pánikos vagyok, de én nem fogok gyógyszert szedni mert azzal csak mégjobban tönkreteszem az egészségem, a májam a testem. Amiket felírnak a dokik az csak arra van hogy a tüneteket elfedje... és nem tünteti el csak a elfedi hogy az agyad ne tudja felfogni hogy épp valami történik.. Nem gyógyszerre van szükség hanem arra hogy a tünetek okát megtaláld(segitséggel) mi okozza és ha eltűnik az ok, eltűnnek a tünetek is, és rögtön nem lesz semmi bajod. Ez igaz egy hosszú folyamat a lelki gyógyulás(de nagyon megéri), és amíg a probléma feltárása zajlik azalatt próbálkozz természetes szerekkel enyhíteni a tüneteket vagyis elfedni...hogy jobban legyél. A xanax-ot és az erős gyógyszereket meg a zonnal felejtsd el ha nem akarsz idő előtt meghalni.
2015. jan. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Misszabza ***** válasza:
A test így jelzi ha valami nincs rendben(akár lelkileg akár testileg) , tüneteket produkál. A gyógyszerek tüneteket enyhítenek, elfednek. Ha a tünetet elfeded honnan fogod tudni hogy beteg vagy-e vagy sem. Gondolj bele... azért írtál ide,mert észrevetted (magyarul a tested jelzett az agyadnak,így tünetek formájában érzed ezt)hogy valami nem okés veled! Ehhez nem kell diploma hogy erre rájöjj, elég csak egy érett szellemiség és józan gondolkodás...
2015. jan. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Kb.én is ennyi idős lehettem amikor már elkezdtem nyugtatót szedni. Először a gyengébbeket aztán egyre több fajtát ismertem meg. Mindegyiknél más mellékhatások jelentkeztek de akkoriban ezek éppen csak hogy észrevehetőek voltak. Hamar függővé váltam! Két év után elkezdett romlani a látásom, a fogaim és már a lányok sem érdekeltek. A középiskolát sajnos nem fejeztem be, akkor már kezdett remegni a kezem. Majd bekerült a psziciátriára a neurológiáról. Jött a Frontin majd a Xanax és az antideresszáns. Teljesen gajra vágott a gyógyszer.. Abból a kis valakiből aki voltam, lett egy senki. Hol ott édesanyám az egéségügyben dolgozott a legjobb kollégái kezeltek. De csak egy függő lett belőlem! Helyes srác voltam, magas és egész jó tesiből. De mindig visszahúzódó voltam, szociális fóbia. Aztán jött a Xanax SR, és 21évesen itt vagyok 58kilóval, mint egy ropi. Remeg a kezem, kopaszodom, a fogaim elromlottak, a látásom is. Egy meggyötört gyenge papó lettem! NE CSESZD EL AZ ÉLETED! Hallgass rám! Sajnos én nem halgat
2015. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Misszabza ***** válasza:

Ez így van !!!


Az az antidepresszáns gyógyszer egy élőhalottat csinál az emberekből.

Inkább megpróbálom magam legyőzni a problémáimat, minthogy egy gyógyszer méginkább tönkre tegyen.Ha jót akarsz ne kezdj ilyet szedni. Én alapból nem is szednék, mert a mellékhatásoktól jobban félek....

2015. jan. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!