Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ha minden este...

Mit csináljak? Ha minden este bedugul az orrom mert több mint 3 hétig használtam orrsprayt. Valamien házi gyógymód nincs hogy ne duguljon be este lefekvéskor

Figyelt kérdés

2015. jan. 22. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Szeri tem az orrod hozzászokott a sprayhez, erre egy mod van ,~hogy abbahagyod a hasznalatot
2015. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen orrspray-t használtál?

Megfázás ellen?

Nekem nagyon szűk az orrsövényem, ezért könnyen bedugul. A fülorrgégész sós orrspray-t javasolt és írt föl egy váladékoldót, a neve "mometasona sandoz spray". Érdekes módon magyar oldalakon nem találtam, pedig lehet itthon kapni, kb. 500 Ft, de sokáig elég. Ettől fél napig nem dugul be az orrom, olyan szépen feloldja a lerakódásokat és megszünteti a duzzanatokat az orrsövényben. /egyébként műteni kéne, de pff... amíg ezzel kapok levegőt, oda vissza nem megyek! :P /

2015. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyeske, butaságot ne írj!

Pl. én ha abbahagyom a használatát, nem tudok aludni.

Muszáj, mert megfulladok éjjel.

De csak vízszintes helyzetben jön elő, főleg ha sok folyadékot iszom, hogy megduzzadnak az orrnyálkahártyák.

Nem tudom mi az oka.

Lehet, hogy a nyirokerekben összegyűl a folyadék, vagy a szinuszokban (sőt ez, biztos). Nagyon rossz állapot!

Ha állok, mozgok semmi gond, mehetek virágos rétekre is.

Egyedül a nyárfa molyha, szösze zavar, amúgy nincs semmi allergia. Pánszinuzitisz van állandóan, főleg frontátvonuláskor vagy huzatban.

2016. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!