Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha minden héten,...

Mit tegyek, ha minden héten, amikor úszok megfázom (nátha, torokfájás? 1,5 hónapig különböző okok miatt nem tudtam úszni (pl. Fellépések).

Figyelt kérdés
Addig semmi bajom nem volt. Tegnap úsztam és megint megfáztam. Ez az úszás kötelező, így nem tudok mit tenni. Egyébként szeretem is. Van rá vmi praktika? Mindig mire meggyógyulnék, megint úszás van. 16/l

2015. jan. 22. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szrinte amikor kijössz a vizböl akkor fázhatsz eg. Figyelj oda uogy egyböl melegen legyél,ha kijöttél
2015. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Figyelj oda jobban magadra.

Szárítsd meg teljesen a hajadat. Figyelj oda, hogy ne öltözz addig teljesen fel, amíg nem mész ki. Pl. van ahol az öltözőben is meleg, párás a levegő. Ne izzadj meg.

De van ahol meg pont hogy hideg az öltöző. Akkor arra figyelj, hogy ne mászkálj sokat ruha nélkül.

Csak az úszástól nem lehet megfázni.

2015. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is az van, hogy nem száradsz meg jól, miután végeztél.
2015. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat. Egyébként az öltözőben meleg van.
2015. jan. 22. 20:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha már megfáztam, mi a legjobb és leghatékonyabb megoldás?
2015. jan. 22. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Szedjél Béta glükán immunerősítőt!
2015. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!