Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha megvagyunk fázva (meghültün...

Ha megvagyunk fázva (meghültünk, náthások vagyunk) akkor hol szokott fájni a fejünk?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy a homlokunk fáj,vagy elöl a fejunk,vagy hátul vagy esetleg az egész fej fáj.???

2013. jún. 4. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy hol kell fájnia.

Van, akinek itt és van akinek ott fáj.

Egy esetben van jelentősége, ha valakinek le van rakódva a váladék és nincs feloldva, nincs úgymond távoztatva, akkor a lerakódott váladék arcüreg vagy homloküreg gyulladást tud okozni és abban az esetben kifejezetten az arc vagy a homlok fáj. Viszont ott fontos, hogy az ember orvoshoz menjen! Nem mintha amúgy nem lenne az, de ott már orvos által felírt gyógyszer szükséges, nem csak tünetenyhítő.

2013. jún. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem csak azért kérdeztem mert nkm a homlokom fáj s nagyon látszólag megvagyok fázva.S azért kérdeztem ,hogy tudjam meg hogy csak a homlokunk fáj vagy esetleg a fejrészen más is.Köszönöm sokat segítettel.
2013. jún. 4. 10:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Az lehet homloküreg gyulladás!

Amúgy nekem megfázáskor olyan érzés van a fejemben, mintha egy lufit fújnának benne felfele :)

2013. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!