Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ekcémára hajlamos bőrre...

Ekcémára hajlamos bőrre milyen kozmetikumokat használtok?

Figyelt kérdés
Milyen tusfödőt/szappant,testápolót...stb

2015. jan. 24. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Baba tusfürdőt és babaolajat.
2015. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ezt a Pezorderm fürdetőkrémet használom, nem túl olcsó, 2500 Ft körüli egy tégely, de kb. 3 hónapig elég. Nincsen benne semmi adalék, semmi színezőanyag, és szinte mintha testápolóval fürdenék, hidratálja a bőrömet, nekem nagyon bevált. Egyébként higítás nélkül is lehet használni mint egy testápolót.
2015. febr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak mosakodókrém vállt be tusfürdő helyett. Testápolónak jó az extraszűz olíva, estleg ha megtudod venni, kkor az Excipial U Lipolotio. Ez utóbbit most nem kaptam csak Bécsben a patikában. Szappn helyett szintén a mosakodókrém. Arcra pedig az Eucerin márkát keresd. Van Eucerin márkájú tusfürdő, testápoló is. Pénztárca függően válassz.
2015. febr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!