Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen a rehab?

Milyen a rehab?

Figyelt kérdés
Felreertes ne essek nem bevonulni akarok. :D Multkor elmentem a varosban baratnommel egy rehabilitacios kozpont elott es mindettonkben megfogalmazodott az a kerdes hogy vajon milyen lehet bent. Milyen hangulat van ott bent meg vegulis mi hogy van ott bent?

2015. jan. 24. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A félreértések elkerülésére fontos kérdés, hogy ápoltnak milyen lenni, vagy ápolónak gyógyítónak? Legközelebb be kell menni megkérdezni és az mindennél többet fog mondani...
2015. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A rehabnak amúgy a kábítószer elvonó részére gondoltam. Igazából nem az érdekel, hogy az ápoltnak vagy ápolónak milyen ott bent lenni hanem hogyha bemenne oda egy olyan ember akinek nincs szüksége erre és körbemenne akkor mit éreznek, hogy mit érezne, hogy esetleg nyomasztó e vagy hogy milyen a hangulat, hogy érzi magát. Valamint, hogy a drogfüggők, hogy szoknak le? Csak simán nem tudnak kábítószerhez jutni vagy kezelik őket valahogy máshogyan is?
2015. jan. 25. 15:37
 3/4 anonim válasza:

A drogbulanciának 2 szintje van,az első az elterelő,ahol 2 hetente kell megjelennie a betegnek. Ha ez nem válik be,akkor jön az elvonó.ott szintén ugyan az a történet,csak itt vannak közös összejövetelek,ahol több kábítószerfüggő beszélget egy pszichológus/pszichiáterrel. Ezen belül kapnak feladatokat,pl verset kell írni. Közös kapcsolatépítő programok,stb. Hogy milyen ott a hangulat,azt így nem lehet elmondani,nyomott és reményteli egyszerre,főleg h betegként vagy ott.:)

Remélem segítettem!️

2015. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen, segítettél! :)
2015. jan. 26. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!