Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi "csoda" szer...

Tényleg ennyi "csoda" szer létezik már a földön?

Figyelt kérdés
Egyre több ez a csupa gyógyító cuccokat forgalmazó cég,mint pl az alveo,forever,nikken,meg még sorolhatnám.Mindíg meg találják az embert,hogy beszervezzék,mindíg van webkonferencia és mindíg mindenki jól jár és meg is gyógyul a csoda lötyöktől.
2015. jan. 26. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Tenyleg, ezert nincsenek beteg emberek:)
2015. jan. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen van egy par
2015. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem talált már be Calivitás a szarjaival. Bár én az egész mlm-et etikátlannak tartom, de azt becsülöm hogy kikötötte az elején hogy ezek nem csodaszerek, hanem vitaminok, tápkiegek. (mintha magamtól nem tudtam volna)

Az is vicces még hogy van egy csoportjuk ahol emberek a különböző nyavajáikra kérnek készítmény ajánlatot. Az ilyen kérdések 80%-ára olyan válasz érkezik a hálózatépítők által (megjegyzem teljesen korrekten) hogy ezt inkább orvossal nézesse meg.

2015. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel sok a hiszékeny ember, a csodaszerekből is egyre több lesz.
2015. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De tényleg,már nem egy webkonferenciát néztem meg,azt mondták jól járok így is meg úgy is pénzt is kereshetek és egészséges is leszek,aztán mindegyik cégnek van már a facebook on saját lapja,ahol gyógyulási történeteket lehet leírni meg ugye a rajongók gyülekezete.De azt vettem észre az összes cég hasonló termékeket forgalmaz,viszont egyben biztos ,hogy közös az egészséget nagyon drágán mérik,pl az alveo protein szelet 40g 500Ft,vagy a forever anyukám rendelt tőlük 2 liter aloevera gél meg egy pár szem kapszula 27000Ft volt kikötés az volt,ugye hogy minimum 24EFt ért lehet rendelni azalatt nem,de mindíg min ennyiért kéne rendelni,és fogyasztani és bármilyen betegségből meg lehet gyógyulni,de mindegyik cég ezt hírdeti.Én azért kezdek nem hinni ezekben a dolgokban,de lehet én vagyok a hülye,piszok jó egyik oldalról a gyógyszer maffi húzza le az embereket másik oldalról az egészségér is fizes vagy megdöglesz.
2015. jan. 26. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!