Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy ezt akarom? (vagy csak bebeszélem magamnak? )

Figyelt kérdés
Az a nagy helyzet/hosszú lesz/ hogy majd egy éve megismertem egy lányt. Egyszerűen magával ragadott,már első látásra amikor ránéztem az arcára meg ő is az enyémre különös érzés fogott el. Aztán egyre többet belé botlottam. Végül azt hiszem teljesen belé estem. Egy szót nem szóltunk egymáshoz,de mégis éreztem valamit,aztán elkezdtünk egy idő után egymásnak köszönni,végül pedig beszélgetni. Egyre jobba lettünk,nagyon megkedveltem. /amúgy én nem vagyok valami mintaember,de vele valahogy másképp viselkedtem/. Az az érdekes,hogy arra viszont sose gondoltam ,hogy összejöjjek vele. Egyrészt utálom a kapcsolatokat,másrészt neki barátja van. Na mindegy,de van valami varázsa a személyiségének és én tényleg azt érzem ,hogy őt nem megszerezni akarom magamnak,hanem csak szimplán azt akarom,hogy boldog legyen,vagy legalábbis egy szép lassú hosszú úton elvezetném a boldogsághoz. Nem érdekel,hogy velem vagy nélkülem akar boldog lenni,az a lényeg,hogy az legyen...Ez életem első nem önző célja,és büszke is vagyok magamra ,hogy kitűztem. De gondoltam előbb megkérdezem,h vajon ez nem csak ilyen bebeszélés,hogy amúgy se jöhetnék vele össze,mert mással van,és így könnyű boldognak hagyni...

2012. szept. 8. 23:17
 1/4 sanyi vagyok 9454 ***** válasza:
Figyelj szerintem te szerelmes vagy :)
2012. szept. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ajaj! akkor az nem jó, vagyis én nem tudom,mi az(?) még sosem voltam szerelmes...
2012. szept. 8. 23:36
 3/4 Hanariko ***** válasza:

Szerintem létezik ilyen (mint ahogy azt a mellékelt ábra is mutatja) s talán erre mondják nagyon sablonosan azt hogyha szereted akkor elengeded. (vagyis hogy azt is megtennéd, ha úgy adódna)

Szerintem amúgy próbálj meg szerelemmel közeledni felé, vagyis add tudtára h mi van... ha annyira szereti a barátját akkor lepattint (de legalább vele boldog) vagy téged választ.

2012. szept. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát van ez így. Ez rózsaszín köd és Szerelmes vagy.
2012. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!