Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az a leszázalékolás? Mivel...

Mi az a leszázalékolás? Mivel jár ez és hogy van? Mit kell tudni róla?

Figyelt kérdés
Többször is mondták már nekem hogy miért nem százalékoltatom le magam... az okból hogy félek emberek közé menni ezért munkahelyen rosszul vagyok, havonta beteg vagyok, igen hamar rúgnak is ki mindenhonnan. Pszichológus, pszichiáter, gyógyszerek nem oldották meg a gondom... egyszerűen remegek, szédülök ember közt, nem tudom elvégezni a dolgom. Én sem tudom mit kezdjek magammal, jelenleg az anyám és párom tart el, ami számomra is ciki, mivel 30 éves vagyok már. :( De mi a megoldás?
2015. jan. 28. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Orvosi bizottság előtt meg kell jelenni papírokkal (amelyek betegségeidet igazolják), a bizottság megvizsgál, ott eldöntik hogy hány százalékban vesztetted el munkaképességedet, milyen mértékben vagy rokkant, milyen kategóriába kerülsz...

Bővebben háziorvosodhoz fordulj ha a folyamatot el szeretnéd indítani (szerintem).

2015. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!