Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez nálam?

Miért van ez nálam?

Figyelt kérdés
Néha csak úgy simán spontán olyan érzés tör az orromba , mintha víz ment volna bele pedig semmit se csináltam , hogy ezt kéne éreznem? Ma este is matek után mikor befejeztem és azt mondtam magamnak , hogy majd holnap befejezem hirtelen olyan érzés tört az orromra , hogy mintha víz lenne benne erre van valami magyarázat? Biztos kell lenni valaminek ha orvosi magyarázat nem is akkor talán valami pszichológiával kapcsolatos ha persze van ilyen... előre is köszi
2015. jan. 30. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. De hogy mi lehet..
2015. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tuti , hogy kell lenni valami magyarázatnak amúgy én inkább valami lelki dologra közelítenék rá vagy valami agyi dolog .. tudatos vagy tudatalatti már kérdéses ..
2015. jan. 30. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!