Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon izzad a tenyerem! Mit...

Nagyon izzad a tenyerem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Akkor is izzad a tenyerem , ha kint sétálok , télen , meg ha fázom akkor , most nimcs barátom , de félek , hogy ha lesz akkor nem foghatom meg a kezét ! Valami tipp , vagy ötlet .

Légyszi segïtsetek , mert ez borzasztó!

15 éves vagyok , akkor lehet , hogy a hormonok miatt van ??

Köszönöm , előre is !!


2015. febr. 1. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem 14 éves korom óta izzad a tenyerem,most 26 vagyok és még mindig.Télen-nyáron,hidegbe-melegbe.

Szerintem ez alkati kérdés,bár nem értek hozzá,lehet,hogy neked a hormonok és majd később elmúlik.Nekem nem múlt el.

Tudom,hogy kínos és kellemetlen,engem is nagyon zavart.Meg kell tanulni vele együtt élni,ilyen vagy és kész.Ne hidd,hogy annyira ciki,sok más ember is így van ám vele!Velem egyetlen barátom sem szakított emiatt és így is sikerült férjhez mennem,szóval ne aggódj:)

2015. febr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen !!

Nagyon remélem, hogy kinövőm , de rendben megprobálok eggyütt élni vele !!

Neked meg gratulálok , és sokáig !! :)

2015. febr. 3. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!