Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy kora...

Mitől lehet az, hogy kora reggel hajnalban felkeltem az ágyból bevenni a konyhában a gyógyszereimet és erős szédülés ájulás érzet fogott el?

Figyelt kérdés
így kiis izzadt a homlokom is és mire lefeküdtem még éreztem erős szívdobogás érzést majd elmúlt a rosszullét.

#ájulás #fejből kiinduló szédülés.
2015. febr. 2. 13:04
 1/2 anonim válasza:
100%
Ez sok mindentől lehet. Mivel éjszaka a test pihen le megy a vérnyomás és ha hirtelen kelsz fel meg szédülhetsz. Néha el is sötétedik a szemed előtt minden. Próbálj sok folyadékot inni és nem hamar pihenő pozícióból fel kelni. De ha rosszabbodik a helyzet keress fel egy orvost.
2015. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
lehet ez magas vérnyomástól vércukortól meg ,hogy nem ettem tegnap vasárnap tegnap vagy mittudomén ,hogy mitől lehetett ez?
2015. febr. 2. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!