Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek vegyek revansot...

Szerintetek vegyek revansot és fogadjak ügyvédet? Vagy járjak magánorvoshoz az sztks műhibák miatt?

Figyelt kérdés
Mikor megerőltettem magam a kezdődő érszűkületemre fáslit húzott egy sztks érsebész,azóta megműtöttek,de rosszul van a lábam,el-el fáradok az eremmel,sokszor szédülök.A háziorvossal bedrogoztattak a szüleim,hogy ne menjek amerikába ezek előtt,persze úgy hogy nem is látott.Az igazságügyi szakértő nekem adott igazat,de az a 72 óra leforgása alatt teletömtek 8mg rivotril injekcióval.Azóta szarul vagyok.Néha fáj a szívem és álmos vagyok napközben.A másik amikor az sztkban kiműtötték a jobb alsó bölcsesség fogamat,szövődmény lépett fel.Azóta zúg a fülem és csikorgatom a fogaimat.A panoráma röntgeről persze kiderült,hogy nem is azt kellett volna,hanem van egy ki nem nőtt 9-esem.Gondolom ez most így bonyolult egyszerre egy kérdésben,de ezek sajnos valós dolgok.Nem szeretnek a rokonaim és ezeket tették velem.Már elköltöztem kb.12xer,a szervezetem eléggé elgyengült.Pedig 2 éve a terheléses vizsgálatomon 142%ot csináltam..A hab a tortán,hogy átvertek a tandíjjal és eladták a kocsimat.Ti mit csinálnátok?A szerintem pszichiátriai eset vagy meg pszichológusra van szükséged tanácsoktól kérlek kíméljetek meg,mert abból lett bajom.Sajnos így működik a magyar rendszer,hogy akarata ellenére tönkretehetik az embert,ha nincs megfelelő pozíciója.Az igazságügyi szakértőnek köszönhetem azt,hogy nem egy rácson ágyon fekszem 16 órákat csorgó nyállal.Már ügyvédet is fogadtak maguknak a szüleim,pedig engem műtöttek meg miattuk.Ha kesze kusza a történet szívesen válaszolok,csak gondoltam így egybe felteszem kérdésnek.

2015. febr. 3. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:

de milyen iü. szakértő? mert akkor még mázlid is volt, ezek általában a végsőkig védik egymást. sajnos a pszichiátriai visszaélések ellen meg nem sokat tudsz tenni, ne aggódj, kellőképpen ledokumentálták ahhoz, hogy bármikor tudják igazolni azt, amit éppen akarnak.


Mondjuk a 72 óra alatti 8 mg rivotril nem vészes, úgy értem, biztos nem attól vannak ezek a tüneteid, de hát jogi úton, sok jóra nem tudlak biztatni. tapasztalat ...

2015. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!