Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a marihuána...

Hogyan tudom a marihuána kiürülését a szervezetből felgyorsítani?

Figyelt kérdés
Tudom ,hogy furán tettem fel a kérdést ,de a lényeg az ,hogy heti 4-5 alkalommal téptem,most már lassan 2 hete hogy abba hagytam,tisztában vagyok vele,hogy a kimutatási ideje kb 1-3 hónap vizeletből,de én ezt felszeretném gyorsítani,úgy hogy vizeletes drogtesztből se lehessen kimutatni,nem szeretnék ilyen vízelettisztitókat fogyasztani aminek a hatása kétes,inkább valami olyan dologra lenne szükségem vagy csak egyszerűen mit csináljak,hogy a kimatatási idő lecsökkenjen?
2015. febr. 4. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Igyál sok zöld teát, és egyél sok zsíros ételt, + sportolj valamit hogy gyorsuljon az anyagcseréd.
2015. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hársfatea!

és a tejről is hallottam még hogy gyorsabban kiviszi..legalábbis ismerősöm aki elterelésre járt ő emiatt egyfolytába tejet ivott,de a hársfatea még hatásosabb

2015. márc. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!