Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan jöttél rá, hogy alkohol...

Hogyan jöttél rá, hogy alkoholfüggő vagy?

Figyelt kérdés
Mit tettél ezután?
2015. febr. 4. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Naponta berúgtam, elittam a pénzem, vertem a családom, mindent ósszetörtem.

Bedobtak az elvonóba, onnént meg elszöktem és most keresnek.

2015. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ezt inkabb a csalad iletve a kozeli baratoknak tunik fel,mivel egy alkoholista nehezen vallana be magarol gondolom vagy rokon vagy barat vagy.
2015. febr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
17 évesen kezdődött, a suli utáni piálásokkal, a kollégiumi élet óriási szabadságot adott (ami csak később igazolódott be, hogy ngeatívum), s azon vettem észre magam, hogy remegek, a hangulatom depresszív, mindnet túlreagálok, hogy indokot keressek az ivásra, s végül eltűntek a "barátok", maradtam egyedül, az élettel kapcsolatos céljaim mind vakvágányon végződtek, csak az érdekelt, hogy pénzt szerezzek piára és cigire, egészen 7 éven át az alkohol poklában éltem. Azt mondják az alkoholizmus öröklődik, nem tudom, minden esetre az én családomban mindkét ágról vannak (vagy -sajnos- voltak) alkoholisták. Már közel 50 napja józan vagyok, s érzem, hogy napról napra jobban vagyok, valamint szabadidőmben igyekszek segíteni magamhoz hasonló fiatal szenvedélybetegeknek.
2015. febr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!