Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem bírom mozgatni a nyakam,...

Nem bírom mozgatni a nyakam, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A feleségem azt mondja hogy rosszul aludtam, de én kB déltől kezdtem erezni hogy, ha megmozdítom a nyakamat akkor valami nem ok! És estere meg úgy kellet letegyem a fejem a párnára, hogy fogtam a kezemmel a fejemet mert nem bírtam megtartani a fájdalomtól. nem tudtam aludni.

Úgy érzem mintha valaki szakítaná ki az ideget a nyakamból .

Tudtok e esetleg valamit javasolni?


2010. febr. 10. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyáron szokott ilyen lenni az embereknek a légkonditól, de nem hinném hogy most ez állna fenn. Esetleg ideggyulladás, vagy ínhúzódásra tippelek, azok is így fájnak. Mindenesetre kenegetni kéne, a gyógyszertárban kérj rá valami krémet, és ha két-három nap múlva is fáj, akkor doki (akkor kapsz rá gyógyszert)
2010. febr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Huzatot kaphattál.Jót tesz neki a meleg.

(sport krém) Jobbulást!

2010. febr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Talán csak elfeküdted, ebben az esetben két-három nap alatt elmúlik.
2010. febr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha elfeküdte volna, akkor már reggel így ébredt volna, de ő csak dél óta érzi így (gondolom tegnap dél óta). Szerintem meghúzódott egy ín, vagy pedig tényleg huzatot kapott.
2010. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lemerevedett a nyakizmod, ami ideg fájdalmat is okozhat. Kobralgin krém segít!!!
2010. febr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekemis szokott ilyen lenni. meghúzódik, becsípődik, bemerevedik.

kenegesd vmivel....ilyen húzódásos krémekkel, van jó pár. fastum, voltaren, diclac, perskindol, stb.

2010. febr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Úhh nekem is valami ilyesmi volt, csak én hajnali 3 kor flekeltem és ahogy balra mozditottam a fejem az a fájdalom. uhhh.....jobbra kelett hajtanom a fejem reggel doki vmi ideg becsipodottt vagy mit mondott, párnát kelettt a nyakam alá gyűrni és ugy tartani 10 percig többx és elmult
2010. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mar bekentem fastum géllel de nem érzek semmi változást.

Igen, a tegnap déltől érzem így a nyakam .

Most ki akarom próbálni a szomszéd asszonyom tanácsát, hogy tegyek egy kisebb zsákba nagyon meleg sót amit meg el birok viselni, és azt tegyem a fájó területre .

Később ennek, majd leírom a hatását.

De azért ha tudtok tippeket ,hogy mivel tudnám megszüntetni ezt a pokoli fájdalmat, akkor szívesen elolvasom .

Előre is köszönöm .

2010. febr. 10. 11:34
 9/10 A kérdező kommentje:

Amúgy egy 37/f vagyok,

8 évig profi birkózó voltam fiatalba koromba .

Ezt most azért írom ,hogy nehogy azt higgyetek hogy egy kényes alak vagyok, azt is akarom mondani hogy meg ilyen erős fájdalmat meg nem ereztem, meg akkor sem ha kitekertek a nyakam .mert volt rá példa többször is .

2010. febr. 10. 11:41
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát mit is mondjak !

Azt mondhatom hogy csodakat művel a meleg só.

Bele tettem 2 kg sót, egy sűrű szövésű zsákocskába, amit a mikroba melegítettem fel. Úgy helyeztem a nyakamra, hogy hasra feküdtem és a zsákocska teljesen beterítette az egész nyakamat, egész a kisagyamig. Bevettem egy diclofenák tablettát. A hatása az lett hogy elaludtam és most ébredtem fel. Szinte semmi fajdalom! Mintha levettek volna rólam a fájdalmat. Ha valakinek ilyen problémája van egész nyugodtan kipróbálhatja hátha segít!

2010. febr. 10. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!