Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki hallott már olyanról,...

Valaki hallott már olyanról, hogy az egyik lába vastagabb valakinek? Trombózis lehet?

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet.
2015. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Mennyivel vastagabb?Nekem kb 1-1,5 cmvvel vastagabb a jobb vádlim mint a másik...máshol nem néztem,lehet az egész lábam.Kérdeztem orvost,visszeresseg miatt is lehet,es alapból is lehet valakinek vastagabb lába.Mindig ilyen volt,vagy csak most lett ilyen?
2015. febr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 yuda ***** válasza:
78%

Ha többször volt már trombózisa, akkor lehetséges, hogy vastagabb lesz az a lábszár, vagy másik oka pl, egy ínszalagszakadás, mert utána nem úgy kapják az izmok az impulzusokat.

Természetesen ez nem egy kőbe vésett törvény, példaképp írtam.

2015. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindig ilyen volt és a vádlimban van egy dudor ami érintésre fáj. Néha magától is fáj az egész lábam.

22L

2015. febr. 6. 05:45
 5/5 yuda ***** válasza:
78%

Lennének tippjeim, de ha érintésre fáj, -lássuk be, az nem természetes. El kell menni orvoshoz. Először elég a háziorvos és ha ő úgy ítéli meg, akkor tovább küldi.

Nyilván nem akarom ijesztgetni, mert látatlanban semmit nem tudok mondani, de akár komoly baj is lehet belőle, de ugyanennyi erővel lehet valami kis dolog.

Orvoshoz mindenképp el kell menni, mert nem tudni. Nehogy később nagyobb baj legyen.

2015. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!