Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. heten mert vastagabb...

12. heten mert vastagabb nyaki redovel szuletett valakinek egeszseges babaja?

Figyelt kérdés
Crl 66 mm, orrcsont lathato, nt: 3,3 mm.
2013. dec. 7. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Doki mit mondott? Küldött tovább genetikára?
2013. dec. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ahh, mar tul vagyunk mindenen.

27 hetes kismama vagyok, megcsinaltak a biopsziat, negativ lett, a 18. Heten voltunk sziv ultrahangon is es a genetikai ultrahangon is, ott is mindent rendben talaltak.

Csak meg mindig nem sikerult megnyugodni, neten olvasgatok es van par eset, ahol pl fogyatekos lett a pici, stb.

Persze ezt konkretan nem lehet tudni, hogy kozrejatszott e a magasabb ertek, de azert felek.

2013. dec. 7. 16:30
 3/13 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon érdekelne ez a kérdés.

Mi is ebben a cipőben járunk,de nálunk meg összetettebb a probléma.

Nálunk 4,2 es redo volt.

Jelenleg a 20.héten vagyok,es meg meg van a redo.

6mmig nem is gond ha megvan,de nekünk 7,4.....


Kitartás! Te jobb helyzetben vagy!

Rakerdeztel genetikusnal , h tényleg utalhat e nagy redo szellemi serultsegre ?

2013. dec. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Remélem segít, én több kismamaval is beszéltem,akiknek azóta megszuletett a gyermekük es eddig maximalisan egeszsegesek.

Egyiküknel 4es tarkoredo volt.

2013. dec. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves masodik!


Nalatok volt biopszia vagy magzatviz vetel? A redon kivul van barmi ami nem stimmel az ultrahangokon?


Igen rakerdeztem, es azt mondta hogy minel nagyobb az ertek, annal jobban no az esely a beteg babara.

2013. dec. 7. 17:40
 6/13 A kérdező kommentje:

[link]



Elvileg nekem 93% hogy egeszseges, neked meg 70%, de ugye elvegeztettetek a kromoszoma vizsgalatot?


Amugy itt talaltam, nagyon sokat ir a tarkoredorol es minden ezzel kapcsolatos rendellenessegrol, mindjart belinkelem.

Ja es az orvos szerint nincs koze a fogyatekossaghoz, en megis talaltam itt az oldalon ket esetet is, ahol a redo magasabb lett egy picivel.

Nalunk a tarkoredo szinten megvolt meg a 18. Heten, maradt 3.3, de hogy azota mi lett vele, nem tudni, nem foglalkozott senki vele.

2013. dec. 7. 17:48
 7/13 A kérdező kommentje:
2013. dec. 7. 17:53
 8/13 anonim ***** válasza:

Írtam privatot !

Hetek ota ezt tanulmányt olvasom.:-)

Nem te vagy zeni87???

Ha igen,akkor napok ota kereslek mindenhol :-)

2013. dec. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szia, nálunk 3,6 mm volt a tarkóredő, biopszia negatív, minden más eredmény mindig rendben volt, egyedül a tarkóredő volt nagy, azóta már megszületett a kisfiam, hét és fél hónapos lesz lassan, eddig mindent úgy és akkor csinál, ahogy a nagykönyvben meg van írva :), el sem tudom mondani, hogy hányszor jár, járt a fejemben ugyanez a kérdés a várandósságom alatt és azóta is, hogy megszületett a picikém, de eddig úgy tűnik minden rendben, remélem így is marad, a tanulmányt egyébként anno én is olvastam, de nekem kicsit túl tudományos, nem nagyon volt türelmem értelmezni minden részét..., kívánom, hogy minden rendben legyen nálatok! anno ez volt az én kérdésem, nem tudom, láttad-e, azért belinkelem: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..
2013. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Deeee, en vagyok!! :)

Irok privatot!


Kedves utolso, koszonom, elolvastam es nagyon orulok hogy nalatok minden rendben!! Gratulalok a babadhoz, es ha eddig nem volt semmi, most mar biztosan minden oke lesz!!

2013. dec. 7. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!