Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek az vonzó ha...

Szerintetek az vonzó ha valakinek egy kicsit vastagabb s combja vagy érdemes elkezdenem edzeni hogy ne legyen olyan vastag?

Figyelt kérdés
olyan 55 cm körül van a combvastagságom és nem tudom hogy az már vastagnak számít-e és ha igen akkor hogyan lehet combról fogyni ( azt sem szeretném hogy a végén az izomtól legyen vastag )

2014. febr. 9. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, milyen magas vagy és hány kiló. Nekem 158 centisen, 36 kilósan van 41 centis combom, és nekem ez nagyjából normálisnak számít. Az átlag egyébként 50 centi körül van, legalábbis felnőtt korban. Viszont az edzéstől meg lehet, hogy vastagodni fog, ha izom is kerül rá.
2014. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az arányoktól és a zsírosságtól függ. Ha izomtól vastag, ergo formás, az szép, ha zsíros, ergo formátlan, az nem.


Csak combból meg még mindig nem lehet fogyni, ahogy az eddigi 391235151363951311237893193612631278912312 kérdésben is megmondtuk. Nehogy utánanézz, és pláne ne legyél képes az anyanyelveden helyes mondatokat alkotni.

2014. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szálkásító táplálkozás, amúgy vonzó ha egy nőnek edzett, sportos, szép lába + feneke van.
2014. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1-es!


Még egy tinikor előtti gyereknek is rémesen kevés 36 kiló a 158-hoz, ahogy a 41 is!


Kérdező!


Olvasd el ezt a cikket, ha tudod!

[link]

Ha nem megy az angol, akkor dióhéjban: kutatások arra mutatnak, hogy a túl vékony comb (=túl kevés izom), emeli a kardiovaszkuláris betegségek kockázatát.

2014. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem alkatilag vastagabb a combom, ha neked is, akkor tehetsz bármit, nem fog változni az arány. A természetet megerőszakolni nem lehet.
2014. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a tippeket köszönöm , a helyesírási bakiért és a tudatlanságért meg bocsi ;D
2014. febr. 9. 20:40
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 55 cm 168 magassàghoz. Már jòpàr hònapja járok kondiba + diéta, szòval izmos. Ùgy állati jòl néz ki ha ráhùzok egy cicagatyát, és hullámzik az izomtòl, de örülnék ha még izmosabb lenne, mégkevesebb zsírral :)
2014. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%

4. válaszolónak.


Lehet, hogy kevés, de én mindig az alakomat figyeltem, nem a szám volt a fontos. 15 évesen még 52-55 kiló körül voltam, de túl formásnak tartottam magam, nekem jobban tetszett a lapos, nem domborodó külső. Ezt 36 kilósan tudtam elérni. Szerintem a magasságom miatt amúgy nem gondolná a legtöbb ember, hogy hány kiló vagyok, az ismerőseim is mind 45-nek tippeltek. Én így érzem jól magam, és ehhez nem is éhezem, csak odaifgyelek az étkezésre. Az igaz, hogy fél év múlva betöltöm a 20-at, de 14-nek nézek ki.

2014. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy plöttyedt vagy, és úgy vastag a combod, vagy feszes és izmos. :) Mert ha az utóbbi, akkor nyilvánvalóan vonzó.
2014. febr. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Edzéstől nem lesz vékonyabb, csak izmosabb. De azért az izmos comb akkor is vonzóbb, ha kicsit vastagabb.


Szerintem a vékony comb sokkal kevésbé szexi. A férfiakat kevésbé zavarja a nagyobb fenék, vastag comb, mint a nőket. Ettől nem vagy kevésbé nőies. Én sajnos alma alkatú vagyok, azaz nincs fenekem, a combom arányosan vastag, viszont hatalmasak a melleim és a hasam. Hát ha valami, ez nagyon nem nőies, és nem vonzó.

2014. febr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!