Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden este füldugóval alszok,...

Szőgyör Katalin kérdése:

Minden este füldugóval alszok, nem tudom hogy romolhat e a hallásom tőle? Már kb.5 éve így van.

Figyelt kérdés

2015. febr. 5. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem befolyásolja magát a hallást, csak elszigeteli a dobhártyát a külvilágtól.
2015. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Maximum annyi negatív hatása lehet, hogy a fül (leginkább a külső fül) a rendszeres dunsztolás miatt könnyebben begyulladhat. Emiatt célszerű sűrűn cserélni a dugót.
2015. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,megnyugodtam.
2015. febr. 6. 18:41
 4/8 anonim ***** válasza:
amúgy pedig meleg vízzel ha szépen lemosod azis megteszi, csak használat előtte mindig nyomkodd ki belőle jó alaposan a vizet, utána hagyd száradni radiátoron vagy valami fűtőtesten, de általában kb 1-2 havonta érdemes mosni, ha pl minden nap használod
2015. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Felesleges mosni.. ha egyszer is átmosod, akkor egyrészt nagy mértékben romlik a hangszigetelő képessége, másrészt nagyon felpuhul és szivacsossá válik, egyszóval nem lesz már jó..

Annyira azért nem drága, hogy ne lehessen rendszeresen új csomagot venni belőle.

Szvsz 3..4 hetente érdemes cserélni.

2015. febr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó hozzászóló nem értek egyet veled, hiszen már 3 vagy 4 alkalommal mostam így, és ugyanúgy tudok vele aludni, mint eddig, és megszűri a zajokat is. Amikor mosod persze, hogy puha, szivacsos lesz, de amint megszárad, visszanyeri eredeti formáját, trust me ;)
2015. febr. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 3M-et használok, és mosás után kb felére csökken a hangszigetelő képessége, másrészt már összepödörni sem lehet rendesen, mert egyből kirúgja magát, vagyis szivacsos lesz, a hallójáratból is állandóan kitolja magát. Újonnan még tömör és "ragacsos", akkor még jó, de mosás után már nem ér semmit..

believe me :)

2015. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
nem hiszek neked, mert valótlant állítasz. Én egy mezei cnc esztergályost füldugot használok dugok a hallójáratomba, és már vagy 5 éve u.a.zt használom, mert sajnos régen ott dolgoztam. Hidd már el b+, és rendszeresen mosom, és nincs baja
2015. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!