Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrmmütét állami korházba...

Orrmmütét állami korházba ingyenes?

Figyelt kérdés
azt tudom h magánkllinikán több száz ezer..de h állami ba engyenes vagy nem azt nem tudom..segitsetek....
2010. febr. 10. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Ha nem akkora a baj, hogy egészségkárosodást okozzon, akkor nem. Barátnőmnek orrsövényferdülése volt, és nem műtötték meg tb-sen.
2010. febr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Attól függ, hogy milyen orrműtétre gondolsz. Esztétikai (nagy, ferde) vagy egészségügyi ok miatt műtenél. Kb. 5-7 évvel ezelőtt még egy-két esztétikai műtétet is állt a tb. Pl. kiálló fül. Ma már nem. Viszont 2003-ban műtötték a páromat orrsövény ferdüléssel és mivel az egészségügyi baj és a doki rendeli el, ezért ingyenes. A mai napig. Igaz ez Fejér megyében történt, de ennek így kell lennie más megyében is.
2010. febr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Még egyet elfelejtettem, én is meg akartam műttetni az orromat, de 350 ezer ft lenne a plasztikai műtét így most lemondtam róla. Ha van tb-d, akkor ingyenes egy egészségügyis műtét.
2010. febr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
arra gondolok h....eltörték az orrom és kiáll vagyis látszik egy kis porc oldalrol és hülyén néz ki
2010. febr. 10. 15:15
 5/5 A kérdező kommentje:
ez sztem egéségügyi mert nem olyan jol kapok levegöt rajta mint elötte,de viszont elmentem egyszer fül orr gégészhez és mondta h nincs semmi baj:!!!
2010. febr. 10. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!