Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 100 db roxerát és 50 db...

100 db roxerát és 50 db vidotint vett be az anyósom. Belehalhat?

Figyelt kérdés
Már régóta fenyegetőzött öngyilkossággal, sajnos eléggé labilis idegállapotú, de eddig azt hittük a férjemmel, hogy nem tenné meg soha. Most hívott minket, hogy bevette ezeket a gyógyszereket és hogy minden a mi hibánk. Természetesen kihívtam a mentőket, de nem tudom mire számítsak :/
2015. febr. 6. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Kimossák a gyomrát,aztán átviszik a pszihiátriára.
2015. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire ért a gyógyszerekhez, vagy mennyire nézett utána, de ez a két készítmény kevéssé alkalmas az emberi élet kioltására. Igen nagy valószínűséggel maradandó károsodás nélkül megússza. Ha ezt tudja/tudta, és ráadásul telefonált is, úgy tűnik, csak a figyelmet akarta felhívni magára. Mindazoláltal semmi garancia nincs rá, hogy legközelebb nem próbálkozik potensebb szerekkel - egy pszichiáterre egészen biztosan szüksége van.
2015. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát azért az 50 Vidotinba belehalhat, de valószínű, ha szólt nem akar belehalni, gyomormosás után pszichiátria, aztán kezdi elölről a lelki zsarolást. A 100 Roxera sem veszélytelen, ha valóban bevette.
2015. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2015. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!