Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki több mint 10 éve...

Ha valaki több mint 10 éve alkoholista az abba belehalhat? Bőv lent

Figyelt kérdés
ha valaki több mint 10 éve alkoholista az mennyi idő után hal meg? meg miben? apám már nagyon rég 10-13 éve alkoholista mostanában vettem észre h egyre nagyobb a hasa.fel van fújódva minden nap sokat nő ahogy észrevettem. mostanában csak itthon iszik fél liter vodkát.sört van mikor 3-4 üveggel.kocsmában meg kitudja.Szóval ez miatt meghalhat?
2010. febr. 19. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Meg.Tönkremegy a mája, a veséje.Nagyon csúnya halál.

És az égetett szeszek csinálják.Ha csak sört meg bort inna kisebb lenne a baj.

2010. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, meghalhat! És az hagyján, hogy az ital tönkreteszi a máját, az ereit, a gyomrát... hanem az elvonási tünetek nagyon súlyosak tudnak lenni, és akár abba is belehalhat, ha nem megfelelően kezelik, vagy már annyira súlyos a dolog.
2010. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

és mennyi idő kell?

18 éves lány vagyok amióta az eszemet tudom engem mindig bántott.szavakkal és ütött is.ahogy nőttem már nem.de minden nap csúnyákat mond semmi se jó neki. engem nem zavar ha engem piszkál csak az h anyát.és tudom h szemét dolog de várom h meghaljon. tönkretette a gyermekkorom és anyukámat is

2010. febr. 19. 19:41
 4/8 anonim ***** válasza:

19:38 vagyok.Megértelek.Az én apám is alkoholista volt.

Tönkretett minket.Anyám belehalt,és ott maradt a nyakamon a családom mellett.Én elláttam tiszteséggel.De sok idő kellett neki,hogy megbocsássak.

Nem lehet megjósolni,hogy meddig bírja.

2010. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
h h belehalt?:S
2010. febr. 19. 19:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen.2 évvel Anyám után,aki nem bírta a féltékenységi rohamait,meg az állandó kötekedését.40 éves korában kezdett el igazán inni, és 68 évesen halt meg.De ha Apád hasa puffad,az nem jelnet jót.Neki.
2010. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos néha azt gondolom, hogy az alkoholistáknak külön védőszentje van. De ha már ilyen tünetei vannak, talán kezdhetsz reménykedni. De tényleg csúnya vége lesz, az biztos.
2010. márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta Kedves Kérdező? Megértelek, az én apám is ilyen.
2012. aug. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!