Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális hogy egy 16 éves...

Az normális hogy egy 16 éves lány egy nap max 3 szor jár pisilni?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést azért teszem fel mert láttam h vki irta h 15-16 szor és én pont az ellentéte vagyok. Elég keveset iszok amugy..
2010. febr. 10. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
3-szor??? Én délig megyek min. 3-sor! Szerintem mindenképp igyál többet, mert ezzel magadnak ártasz! 31/L
2010. febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
amikor mondjuk sokat ittam akkor sokszor jártam énis.. de mota max fél litert azota nem kell pisilnem max este..
2010. febr. 10. 14:59
 3/6 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele reggel és este megyek
2010. febr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úrég Lányok!!! Én van, hogy elindulok a munkahelyemről és nem bírom ki hazáig (1 óra) be kell mennem egy benzinkútra!
2010. febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

uu akk megnyugodtam h nem csak én vagyok igy :D

am nekem ugy van h reggel se kell elmennem csak este mielött alszok..xD :D

de azért min 2 szer elmegyek..:D

2010. febr. 10. 15:11
 6/6 anonim ***** válasza:
ha nincs kellő folyadék a szervezetedben akkor mit vársz? igyál többet és egyél több lédús gyümölcsöt. néha napi 2-2,5 liter gyümölcslevet iszok, ne félj óránként járkálok is ki!
2010. febr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!