Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok, Nők! Mi a véleményetek...

Lányok, Nők! Mi a véleményetek akkor, ha együtt vagytok egy fiúval a szaunában és ő megkérdezi, hogy nem baj ha leveszi a gatyáját?

Figyelt kérdés
Csak mert gyülölöm a fürdőgatyában való szaunázást, ahova járok ott megkérdeztem és végülis meg engedik, de nem akarok bunkó lenni, vagy hülyének látszani. Ti hogy kérdeznétek meg?
2010. febr. 10. 16:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ötödik válaszadó vagyok..Az lehet,hogy te sok helyen jártál a világban,és ebben én nem kételkedem...Én Angliában élek,és itt ahová mi járunk szaunázni ez a szabály...

FÉRFI napokon nők nem mehetnek.NŐI napokon férfiak nem mehetnek..Ilyenkor lehet meztelenkedni ha valaki akar.

Vannak vegyes napok amikor férfiak és nők is mehetnek.Ilyenkor szigorúan tilos a meztelenkedés.És ez így van jól...

Az egy dolog,hogy te utálod a fürdőgatyát,de sokan nem szeretik ha valakinek kint van a fütyköse,vagy éppen egy nagy testű nagy mellű kisbozontos ül le mellé...

Ha zavar a gatya menj olyan helyre ahol ez megengedett,és használ törülközött..

2010. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Bár középkorú vagyok, cseppet sem prűd, elhiheted :=), de égnek állna a hajam, ha gyanútlan szaunázgatás közben betoppanna egy ellenkező nemű egyén és nekem szegezné a kérdést, hogy ledobhatja-e a textilt magáról.

Ne haragudj, de ennek nem hiszem, hogy bárhol pozitiv lenne a fogadtatása! Ha szeretsz meztelenül szaunázni, menj ilyen szaunába, és akkor meg sem kell kérdezned!

2010. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Megkérném, hogy várja meg ameddig kifutok.
2012. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!