Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mellnövelő...

Mit gondoltok, mellnövelő kapszulák jók lehetnek valamire? (Busen Star)

Figyelt kérdés

Már feladtam a reményt hogy nőni fog még a mellem, évek óta várom, és igen, nagyon szégyellem hogy ilyen kicsi mellem van (strandra járni esküszöm hogy szégyellek emiatt), nem érzem eléggé nőnek a hiánya miatt. A környezetemben minden lánynak, nőnek szép mellei vannak, ott van rokonom, aki nálam még két évvel kisebb is, még neki is nagyobb.

Sajnos elég hizékony tipus vagyok, ilyenkor tudok a melleimre is szedni pár dekát, de ha fogyózni kezdek, onnan megy le a legtöbb és még akkora sincs mint eddig volt.


Műtétet nagyon ki akarom zárni, ezért gondolkozok alternativán.

Mit gondoltok?



2015. febr. 7. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs az egész világon olyan módszer, gyógyszer, eszköz bármi, a mellműtéten kívül, amitől megnőne a melled! Szóval dehogy jók ezek a kapszulák sem!

Csak a saját szervezeteden, a genetikádon múlik, hogy mekkora melled lesz. És ha a te szervezeted, genetikád olyan, hogy nem lesz nagy melled, akkor nem lesz nagy melled.

Amúgy nekem is kicsi van, én is örülnék, ha nagyobb lenne, de mivel nem lesz, így ez van, ezt fogadtam el.

És nekem már majd 30 éves koromra biztos nőni sem fog.:)

2015. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A "mellnövesztő kapszulákkal" még fűteni sem ajánlatos!!!

Ahányszor intenzíven fogyózol, annyiszor követsz el merényletet a nagyobb, szebb melleid ellen!

Nem írtad, hogy mennyi idős vagy, de 20 alatt ne görcsölj ezen!

Ha elmúltál húsz, akkor vagy megbékélsz azzal hogy kicsik, vagy megbékélsz a műtét szükségességével!

2015. febr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
20 vagyok
2015. febr. 7. 16:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Bárcsak jók lennének...
2015. febr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zora242 ***** válasza:
Felejtd el az alternatívákat mert olyan nincs. Felesleges pénzköltés!!! Ha nagyon zavar akkor előbb utóbb meg kell békélj a mellnaygobbítással. Nincs más kiút!
2015. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!