Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mezítláb kell utcán járnom....

Mezítláb kell utcán járnom. Lehet valami egészségügyi bajom?

Figyelt kérdés
Eléggé szegény családban élek és és csak két cipőm van, az egyik az egy bakancs amit utcára hordok a másik pedig egy tornacipő az iskolai testnevelés órákra kell. A probléma ott kezdődik, hogy a bakancs már nagyon kicsi rám és már csak most télen lesz jó. Tavaszra viszont már nincs csak a torna cipőm az meg esőbe beázik. Mondtam a szüleimnek, hogy kellene egy rendes zárt cipő, de azt mondták nincs rá pénz. Ebből következik, hogy esőben mezítláb kell az utcán járnom. Vidéken gy kis faluban lakom tehát nem olyan kínos de azért aggódom egy kicsit az egészségemért.
2015. febr. 10. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Kapásból felfázhatsz, illetve ha lány vagy, akkor a méhed is kifázhat ezáltal...


Meséld el nyugodtan a szüleidnek (és valahogy kaparjatok össze annyi pénzt, hogy legyen cipőd)

Leírom a történetem, én járok cipőbe szerencsére, de engem 2 éve csúnyán megfürdettek a hóban, amikor mondtam, hogy elég, akkor sem hagyta abba az illető, és ezáltal úgy kifázott a méhem, hogy most gondjaim vannak úgy eleve a teherbeeséssel.

Amikor kifázott a méhem, azt úgy képzeld el, hogy nem bírtam járni a fájdalomtól, illetve fázott teljesen a hüvelyem.


20/L

2015. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Emberek tegyetek felajánlást a kérdezőnek , megpróbálok én is tenni az ügyért . Köszönöm
2015. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagy vagy lány? Melyik városban laksz?Biztos lenne, aki szívesen küldene neked feleslegessé vált, de használható cipőt! Akár én is, ezért kérdeztem, hol laksz, stb..

De itt neten is nézz körül, ingyen elvihető címszó alatt, hátha valaki cipőtől szeretne megszabadulni.Az lehet baj, hogy felfázol, vagy belelépsz valamibe.Bár régen is a szegények mezítláb jártak, ez természetes volt, de az a háborús időkben volt.Elég szomorú, hogy békeidőben 2015-ben ílyet kell megélni az embernek!

De még egy ötlet:segítő szervezetekhez is menj el!Pl vöröskereszt, máltaiak, stb..Ami van a megyétekben, ruhát-cipőt van, ahol adnak!

2015. febr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkészséget, de kiderült hogy az egyik osztálytársamnak van fölösleges cipője.
2015. febr. 10. 22:11
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Na, ez gyorsan ment! :)

Örülök neki!

2015. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen! Először nem gondoltam volna h ekkora baj is lehet belőle. De amint megtudtam körbetelefonáltam mindenkit :)
2015. febr. 10. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az jutott eszembe ha amúgy jó állapotban van a bakancs csak már kicsi akk megpróbálhatnád pár ezerért eladni. Én a kinaiban 3ezerért vettem egy jó kis bokacsizmát. Sose örülnek a szüleim hogy ott vásárolok de legalább olcsó és nekem nem szoktak olyan gyorsan tönkremenni
2015. febr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én egész télen mezítláb járok és nem lett semmi bajom. mondjuk cipőt én is tudnék adni neked :) 23/f
2015. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!