Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltört vagy nem? Reggel...

Eltört vagy nem? Reggel kivittem a kutyát sétáltatni és megcsusztam a lépcsőn.

Figyelt kérdés
kitámasztottam a jobb kezemmel azota viszont a hüvelykujjam alatti csont eléggé piros és fáj,viszont a csuklómat körbetudom forgatni.
2010. febr. 11. 10:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy csak meghúzodott,de egy röngent megér.

Az én fiam is tudta mozgatni a csuklóját,nem is volt neki megdagadva,és elkékülve,mégis törése volt.

2010. febr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 LKwrwv7RfL válasza:
100%
Az ujjad mozog rendesen, dagadás, kékülés? Egy röntgen tényleg nem ártana, de ha nincs a mozgatással gond és nem dagadt akkor lehet, hogy megúsztad egy rándulással, amit szintén pihentetni kell.
2010. febr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
[link] lefotoztam ilyen a kezem
2010. febr. 11. 10:37
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha eltört, akkor nagy fájdalomnak kell lenni, rendellenes mozgathatóságnak. Valószínűleg nem. De eltörhetett pl. a sajkacsont nevű kis csont a csuklódban, a piros folt és a hüvelykujj között, amit sokszor nem is vesznek észre, csak a röntgen mutatja ki. Röntgeneztesd meg, menj a sebészetre egyenesen, nem kell háziorvos.
2010. febr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
sztem ezcsak zúzódás...ránézésre
2010. febr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 LKwrwv7RfL válasza:
Ez mindenképp röntgen, meg van duzzadva rendesen.
2010. febr. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
1 vagyok.No mi van a kezeddel?
2010. febr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
voltam dokinál szerencsére nem törés csak zuzodás a vállam is eléggé megrándult ugyhogy most pihenek itthon.
2010. febr. 12. 10:42
 9/13 anonim ***** válasza:
ééén megmondtam h zúzódás, de itt mindenki csak ijesztgetni tud, h húúú, eltört, menjél orvoshoz....
2010. febr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Örülök hogy nincs semmid eltörve!

Vigyázz magadra!Ma is nagyon ratyi az idő.

Miért ijesztegetés az ha valakinek azt tanácsoljuk menjen orrvoshoz,röntgenre stb....?

Inkább egyszer feleslegesen...

A fiamnak elvolt törve a kulcs csontja.

Csak napokkal később vittük rtg-re,mert tudta mozgatni a vállát,kezét.Azóta nem vacillálok.

2010. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!