Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az L Thyrokxinnel kapcsolatban...

Zeldoro kérdése:

Az L Thyrokxinnel kapcsolatban, kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

#Thyrokxin
2015. febr. 12. 04:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Thyroxin, nincs k. Mivel ez a hormon neve.

Itt szerintem nincs "tapasztalat" - ha felírták, szedd. Ha nem írták fel, eszedbe se jusson. Épkézláb alternatívát nem tudok helyette. Mellékhatás előfordul, főleg az elején, mikor még bizonytalan az adagolása. Nálam az addigi tünetek (fáradtság, reggeli rosszullétek) először erősödtek, annyira, hogy volt, hogy két napot átaludtam. Aztán sikerült beállítani az adagot, beállt a szervezetem is. Szerencsére, ma már nem kell annyit szednem (100-75 mg váltogatva, de 200-250-ről indultam).

Ezen kívül soha nem tapasztaltam mellékhatást. Egyedül az idegesítő, hogy apró tabletta, és ha törögetni kell, állandóan kiugrik a kezemből, aztán kergethetem a konyhán keresztül. Gyorsan gurul.

2015. febr. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is sok éve szedem, és nekem is csökkenteni kellett már az adagot. Semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam.
2015. febr. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!