Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izomfájdalom, mennyire súlyos?

I.B.T. kérdése:

Izomfájdalom, mennyire súlyos?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm és fájnak az izmai. Szerintem biztos a munka miatt, kimerültség, stb.

Több mint 20 éve dohányzik, sokszor kihagy étkezéseket a munkája miatt. 40 éves nőről beszélünk. Orvoshoz nem megy el mert nem bízik bennük. (ööömm mondjuk úgy volt , hogy már kezeltek félre sok mindenkit....) Én mindenképp rábeszélném az orvosra de hajthatatlan...

Továbbá alacsony a vérnyomása.

A fájdalom a combjai belső részén illetve a jobb karján jelent meg. Volt már korábban is.


Köszönöm a választ



2015. febr. 12. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szóval orvos nem, GYIK-os hozzászólók igen? Vizsgálat nem, hasraütéses távdiagnózis igen? Persze, előfordult már, hogy egy orvos félrekezelt valakit, de valószínűleg még mindig egymilliószor nagyobb hatásfokkal gyógyítanak, mint egy csomó hozzá nem értő az interneten, nem gondolod? Ennek itt millióféle oka lehet, még akár pszichoszomatikus is, és ennyiből lehetetlen megállapítani. A diagnózis alapja minden esetben a vizsgálat.
2015. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én annak vagyok a híve, hogy menjen el, de ha egyáltalán megtudná, hogy kiírtam ezt kérdést....

Nem értem az ilyen embereket.

2015. febr. 13. 07:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet lelki eredetű is a dolog,legalábbis nekem a kézfejemen keletkezett gümő az ereimnél. Bátyám megnézte neten mitől lehet, ő nem tudta az okot de mégis azt olvasta, amire én is gondoltam. Csontkováccsal próbálkoznék.
2015. febr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!