Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és multkor azt...

16 éves vagyok és multkor azt álmodtam hogy kimegy wc-re és arra keltem fel hogy bepisiltem. Máskor is előfordulhat? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2008. aug. 23. 05:24
1 2
 11/14 anonim válasza:
85%
Sziasztok.Én 3napja folyamatosan ezt álmodom és bepisilek:Sam 16vok én is.az első 2nap felkeltem de ma nem:Smit lehet tenni?:Smi történik vele?:S
2008. dec. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%

Egyszer velem is előfordult, hogy este bepisiltem, azt álmodtam, hogy pisilnem kell és kimentem a wcre, és csak engedtem, mikor felriadtam, hogy "Úristen! Én nem a wc-n vagyok!" :)

Elötte sokat ittam és lusta voltam wcre menni este és meglett az eredménye :) Nem kell nagy gondot fordítani erre, a tudatalattid szivatott meg :D

2009. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
én pedig mindíg röhögök alvás közben, :D és velem is előfordult egyszer ilyen szóval nem kell parázni :)
2009. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

18 vagyok és velem megtörtént olyan 12 éves koromig párszor. De leküzdöttem, úgymond kinőttem belőle. Aztán mára vártam a Mikit, de nem ő jött. Reggel éreztem h vmi nagyon nem ok.. de nem a Miki volt a hibás. És nem emlékszem rá, de rémlik h én is a WCn jártam és pisiltem. De vágjátok.. maximálisan olyan érzés mintha élőben menne a dolog, hogy különböztetitek meg a valóságot és az álmot??

Jó mondjuk írtam ugye h 12éves koromban fordult velem elő utoljára. Én is azt álmodtam amit leírtatok.

Eddig mindig felébredtem, v ha ilyet álmodtam, akkor sem pisiltem be :D De tegnap éjjel igen:D Tuti hogy azért mert izgultam a ma reggelii vizsga miatt..

2010. márc. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!