Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy Nuss műtétre kb. mennyit...

Egy Nuss műtétre kb. mennyit kell várni? 17/F

Figyelt kérdés

Na szóval bemegyek sebészetre megnézik, hogy kell-e műteni stb. és ha kell akkor kb. mennyi idő mire a műtétre kerül a sor?

És az alap kérdések is jönnek.

Mennyire veszélyes/kockázatos? Mert rákerestem, és az első cikk, hogy 2009-ben belehalt egy gyerek.

Nagyon fájdalmas? És utána kb mennyi idő mire minden jó lesz? Mert szeretnék elkezdeni edzeni utána, de félek, hogy nem nagyon fogok tudni.

Nem olyan hú de brutális mértékű a deformálódás de nem is kicsi és engem nagyon zavar, meg ugye ba***gatnak is vele, hogy ilyen a mellkasom és már elég sok ideje.

Egy feszülős pólót nem merek felvenni mert elég durván látszik, hogy van egy oda nem illő dudor a mellkasomon.

Ha valaki tud segíteni azt előre is megköszönöm.



2015. febr. 18. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Hali! Bemész konzultálni, néhány hónap múlva lesz időpontod.


Mennyire veszélyes? Minimális a kockázat, többi rajtad múlik, vigyáznod kell, ne akrobatizálj, hogy a vas a mellkadosban el ne mozduljon.


Nagyon fájdalmas-e? Mennyi idő után leszel jól? A bemélyedés súlyosságától függűen lehet kicsit fájdalmas, és nagyon fájdalmas. Szintén ezen múlik a felépülés is. És azon hogy mennyire vagy kemény legény. Nekem súlyos volt, 2 vasat kellett betenni, elég szívos vagyok, első 2 nap pokol volt, 1-2 hét jobban voltam, kb 1-2 hónap után már csak kicsit fájt, kb 3-4 hónap után már semmit sem éreztem.

2015. márc. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!