Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület mütétre mennyit...

Fitymaszűkület mütétre mennyit kell várni?

Figyelt kérdés

Tudom meg kell mütetni ! 100% ..De mennyit kell várni mütétre?

Ugy értem elmegyek dokihoz -attol számitva mennyi időre számitsak kb ??



2014. szept. 2. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ,mennyire leterhelt a kórház műtője,és mikor van erre szabad orvos,és altató orvos is .Lehet ez napokon belül is ,de akár egy hónapot is várni kell. A vizsgálatkor lehet időt egyeztetni .
2014. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

van még 10 nap szabim..de sürgetik vegyem ki !

el akarom intézni idén még

2014. szept. 2. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ők csak ne sürgessenek, te meg ne siess ennyire! Épeszü ember nem így áll hozzá egy komoly, húsbavágó dologhoz, ahogy most te is készülsz!Tudod hány elsietett, elkapkodott döntéseken alapulóelcseszett esetről panaszkodnak itt és mennyien? :o

Mennyi is vagy most?


Bocsi, de előbb hülj le, majd gondosan tervezd meg ezt az egész folyamatot, addig ESZEDBE NE JUSSON műttetni, ezt vérrmesen komolyan mondom, kérdező! :O

2014. szept. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
26de egyáltalán nem jönn hátra a bör rajta ha lankadt ha merev sehogy se..szerintem az is csoda hogy eddig nem gyulladt be: pl kossz miatt..
2014. szept. 3. 20:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Az oké, és meg is értelek, na de eszetlenül, mások nyomására ezt mégsem szabad! Ez egy nagyon komoly probléma, a magyar egészségügy meg romokban, nagyon sokhelyen még a rutinműtéteket is elcseszik, és azért nem kevés ilyennel találkozni manapság, főleg ittna gyakorikérdéseken, szóval csak hideg fejjel, ha lehet.

Egyébként tudom mi a bajod, nekem se jött hátra még petyhüdten sem, úgy ahogy neked, de én találtam valakit, aki segített minden bajomat megoldani, így most már nincs semmi bajom, a fitymám megmaradt és nem tapadt vissza azóta sem, a fékem helye meg nagyon szép. Azonban ehhez is kellett a hideg fejjel átgondolt jó(zan) döntés, tanácskérés és állapot felmérés szakértő személytől, valamint a kitartás. Nem véletlenül hangsúlyozom én ezt ki! De ha tudok segíteni neked valahogy, vagy valami kérdésed van, küldj privátot nyu.godtan!

2014. szept. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%

TKM-et kerüld el,mert hiába nem tudod a fitymád lehúzni a makkról már megoldás is lehet hogy a fitymaszűkületet orvosolják .


ÉS a TKM nem olyan kis műtét mint ahogyan gondolják az első 1-1,5 hét elég durva tud lenni.A seb vérzik,gennyezik,beleragad a gézbe,ahonnak ki kell szabadítani,a géz átüthet,a nadrágon is átüthet a genny,szóval az első hetet otthon jó tölteni.És 4-6 hét a teljes gyógyulási idő.


Több orvost is keress fel akár és mond meg ha megvizsgáltak hogy te szeretnéd el kerülni a TKM-et és a fitymád megtartani.Sajnos sok orvos metélés párti és erre akarja rávenni a betegeket.És ezt már nem lehet visszacsinálni.


KEress megfelelő orvost és mivel hosszú idő a gyógyulás így valamilyen szűnetre időzítsd majd.NE siesd el és nézz nagyon utána hogy mit választasz.


Ez egy életreszóló döntés lesz,szóval csak ésszel!


De orvost keress fel és nézesd meg magad és mond el ha lehet te szeretnéd a metélést elkerülni.

2014. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%

Amúgy még az is lehet hogy letapadásod van akár.


Ne siesd el,mert van akit bizony körülmetéltek aztán meg csak baja lett belőle.


Ez a legintimebb részed érinti.Nem egy kis dolog.Jó orvost kell találni,mert sintér munkát tudnak végezni.

2014. szept. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valóban, kerüld el a teljes körülmetélést szerintem is
2014. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!